• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zglobni ili fiksni traktor?

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Moj stari je kao mlad cesto s drustvom isao u Italiju. Isli bi se zajebavati, pa su se trudili da ih nitko ne primjeti jer bi uvijek netko trazio da mu se nesto donese iz Italije. I jednom ih jedan lik ugnjavi da mu donesu neki dio za TV-a. I dosli oni u Italiju, nadju neku trgovinu, objasne covjeku sto treba, pokazu katalog i kaze lik - moze, za 3 dana. I dodju oni kod njega za 3 dana, covjek donese dio i kaze - mi Talijani smo vama Jugoslavenima prodali licencu. Mi smo do sada imali tri modela, a vi ni sami ne znate koliko ste varijacija do sada napravili. Nije mi jasno zasto. :):
Evo i jedan zgodan prilog u poljskim vjestima: https://www.youtube.com/watch?v=2VQcu4HfzUg&feature=share
 
Na vrh