• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cijene na tržnicama

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Dal netko zna cijene mladog boba i graska?Nespricano...
U mahunama...

Eh, to ti je tako.....@gusta ti priča o cijeni na veliko.
A vidi u mene, na malo - nemam ja, ali dolazi na plac kod mene jedna podravka, došla prošli tjedan prvi puta - par dana prije toga se grašak počeo prodavati na 35 kuna. Ono, ak se vidi da ne prolazi, spuštalo se na 25. Ona došla, nudi naokolo na dvanaest na veliko, nitko nije htio kupiti, i ostala raditi na malo. Eh, to što joj nisu htjeli ima razloga - mahune poluprazne, a većina se graška kod mene prodaje oljuštenog. A osim toga, ona je imala u planu ostati sa jednim dijelm i raditi na malo. A cijena isto - dvanaest kuna. I tako,, ,,,.nisu prekupci bedasti.
Dok nje nema, prošli tjedan išlo to na 25, vidim da se prodalo, nekome pomalo ostajalo.
Šta će biti sada, nakon ove kiše - bude graška sada poraslo, popunilo se.....ne znam, vidjeti ćemo.
 

branko64

Član
Tu od
2 Sij 2010
Poruka
209
Pozdrav
Molim vas nek mi netko napiše kolika je cijena mladog graha očiščenog ili u ljusci
Hvala unaprijed
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ja kupil na placu po 8 u ljusci. Al veći količinu. Inače je bil po 12.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
ne mogu vjerovat da tema nije pet godina dignuta...
e pa probajmo...kaj velite na ovogodišnje cijene?
paradajz 15-20 i drži
paprika 10-12 i drži
krumpir 5-8 i DRŽI!!!

nekak me strah da Johabeti nebuju odustali još od proizvodnje... 🤭
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ne pričam o takvoj vrsti, nego ona koja radi za 3000 kuna i manje. A narade se ko konji.
Penzioneri, ima puno sirotinje.
Hrana postaje luxuz.
 

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
krumpir je nikakv barem ( klc okolica koja je u močvari.) ja sam posadil ponovo prije 3 tjedna i odličan je . prelep. onaj iz 4 mjeseca kada su svi sadili nikakav .
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
DARIJUS!
Pa gdje ti ti kupuješ?
U Sk i paprika i paradajz ispod 10 kuna
To su mu cijene za turiste!


Iskreno da kažem cijene su odlične tko radi kasnu proizvodnju, samo treba imati vode. Ja ne tržim po njima jer ionako već robe nemam pa se držim
Rajčica 6kn
Paprika 8kn

Biti će zanimljivo za na godinu, tko će kada sijati
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
paradajz 15-20
paprika 12-15
mahune 50
mrkva 15
krumpir 10
feferone ljute 50, slatke 30
salata 20
patliđani 10-12

postoje neke razlike od lani prema gore, međutim niti izbliza kao ostale stvari i usluge... :unsure:
jednostavno ljudi nemaju novaca, a i ovo povišenje cijena nemožemo "zahvaliti" inflaciji, nego nedostatku povrća u Europi zbog suše i nevremena...
 

Najnoviji postovi

Na vrh