• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

EUROWOLF i EUROPARD

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
D

DontKihnjot

Guest
Re: YTO, EUROWOLF, EUROPARD samo komentari vlasnika

Pozdrav.

Eurowolf 754 ima jako povoljnu cijenu po kriteriju kn/KS. Malo jest tvrd i bučan ali izdrži se. I servisi su se čujem popravili. Mislim će Ćunezi taj traktor za koju godinu tako dotjerati i ušminkati da ga se nitko neće morati stidjeti.
Ja sam razgovarao s jednom firmom, koja ih prodaje.
REKLAMA UKLONJENA

:eek:
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Re: YTO, EUROWOLF, EUROPARD samo komentari vlasnika

DontKihnjot kaže:
Pozdrav.

Eurowolf 754 ima jako povoljnu cijenu po kriteriju kn/KS. Malo jest tvrd i bučan ali izdrži se. I servisi su se čujem popravili. Mislim će Ćunezi taj traktor za koju godinu tako dotjerati i ušminkati da ga se nitko neće morati stidjeti.
Ja sam razgovarao s jednom firmom, koja ih prodaje.
REKLAMA UKLONJENA

:eek:
ja sam se isto malo raspitao za taj traktor prijr još mislim da mu je cjena bila oko 120000 kn sa PDV-om, ali sam odusto jer nema nikakvoga reda u kabini sve mu je nabacano ručice nemoš sve ni nač u kabini ima ih svuda, a traktor izvana ne izgleda loše jedino mi se nesviđa to sa kabinom al :mrgreen: kolko para tolko i muzike :mrgreen:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Re: YTO 454 vs. Tuber 40

Marko355 kaže:
Nema ih baš...

Ne bih rekel da ih nema. Nekak mi se vidi da se ni jeni ni drugi nemaju čim pofaliti, pa misliju da je najmudrije biti tiho. A bilo bi i za njih bolše da se udružiju :partyman: , jer saki pove nekaj novega. :finga: :finga: :finga:
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
Re: YTO, EUROWOLF, EUROPARD samo komentari vlasnika

evo ga jedna za sava

Traktor-YTO-SG254.jpg


traktor 25 ks tri cilindra a tezak 1500kg malo mi to cudno samo 25 ks
kupio ga jedan u mom grad sad ga razradjuje,kostao ga 11000 km e na to je pala subvencija od 40 % i izaso ga sa registracijom blizu 7000km ili oko 3500 evrica,
traktor ne izgleda lose,nije ni mali ima ga sta ali kakav je kvalitet to mogu samo nagadjat,

inace u mom gradu ima vise od 5-6 kineza, najvise ima dong fengova,nijedan se dosad nije kvario ali ipak oni ne rade neku zemlju sa njima malo suma malo oranje i kosanica, i ima jedna zenit koji se dosad izgleda naj bolje pokazao,traktor ima preko 50 ks unutrasnjost kabine je dobro uradjena,covjek radi sa njim u sumi prevozi drva i slicno. i ima jedan od mog rodjak koji sam licno i ja vozio dfh 404, to je u stvari yto 404 ali samo metalna limarija,evo slika


Uploaded with ImageShack.us
traktor je 2002 godiste,traktor je dat covjeku kao donacija a on je az uzvar otao frezao dovlacio drva narodu,to je nesto bilo kao zajednicki traktor,dakle naradio se,nema sata pa neznam koliko ima radnih sati,jedna zubcanki mu je bio slomljen jer je prijasnji vlasnik koristio vitlo bez lamele,sad je to majstro za vario ali opet lupa i drnda,trazio je zamjenski dio ali mora ga narucit a kad ce doc boga pitaj,traktor je onako jake gradje mokre uljne kocnice servo volan,mada je dosta ohrdan voaln se neda okretat kad radi na leru,sam prostor oko vozaca je dosta skucen,mada je motor suv ko barut nije pretjerano bucan a i pali na po kljuca,poteznica je veoma dugacka prelazi iza traktora a debela kod da ce vagon sa njom vuci,ima jos zamjerki i nedostatak sad se nemogu sjetiti ali sve u svemu solidan traktorcic
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Re: YTO, EUROWOLF, EUROPARD samo komentari vlasnika

Da li je i sad subvencija 40% u BiH? Jel za subvenciju moraš imati registriranu poljoprivrednu djelatnost?
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
Re: YTO, EUROWOLF, EUROPARD samo komentari vlasnika

da jest u bih i da moras se registrovati u poljoprivredni savez sto i nije neki problem
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Re: YTO, EUROWOLF, EUROPARD samo komentari vlasnika

E sad si me doveo u dilemu YTO 554 košta 24500 KM minus subvencija=17500 KM. Imaš 2 godine garancije. E sad kad ćeš dobiti povrat pitanje je. Ili uzet polovnog Zetora 6245 ili 7245.
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
Re: YTO, EUROWOLF, EUROPARD samo komentari vlasnika

odakle si ti?????

sad neznam novo je novo ali ko zna koji ce ti primjerak zapasti ko sto vidis neki ga hvale neki ga kude... zetor je dobar traktor i moze te dug dugo sluziti i sigurno je bolji od kineza ali sad je na tebi sta ces uzeti

jos mal oda dodam o ovom dfh 404 traktor ima posebno pumpu za volan a posebno za hidrauliku traktora pumpa se nalazi na mjenjacu i ima polugu za ukljucivanje i iskljucivanje,pumpa nije nicim zasticena i samo onak ostoji van iznda izlaza za kardan i mngo brate zuji neznam sto,prednji most se ukljucuje i iskljucuje manuelno kardan za isti je po sredini traktora,prednji tockovi su 7.50 a zadnji cini mi se 11 ko u imt 539 valjda,vagiri nazad su cudnog oblika ali ne i slabog,poluga hidraulike se dize po stepenima dakle nije ko imt da namjestis na jedan polozaj pa onda dize nego se moze dizat po stepenima,ima takodje i plivajuci rezim a poluge se mogu spustati do same zemlje,traktor je dobro opterecn tegoviam cini mi se naprijed 100 kg nazad 2x50 itd.........
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Re: YTO, EUROWOLF, EUROPARD samo komentari vlasnika

Ja sam ti iz Žepča. Ima u mene komšija-susjed dong fenga čini mi se 404 hvali ga na veliko ali meni traktor ne izgleda baš nešto. Kad vidiš one blatobrane i kabinu odmah vidiš kakav je kvalitet-jadan. Defenitivno ću Zetora uzimati, prirasto mi je srcu pošto jednog starog već imam u garaži. Još dok naletim na kakvog dobrog i povoljno kupujem ga, ali neću se žuriti.
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
Re: YTO, EUROWOLF, EUROPARD samo komentari vlasnika

iz Žepca, e ja sam ti iz Cajnica kao znas gdje je to....

ma da po tome se vidi sve,ovaj jedna moj komisaj ima dosta prikljucak za njega stavio mu i kabinu,i dodo malo tegova,ima i vitlo,nije imao nekih kvarova, ali proslog ljeta zakacio on grabilicu za njega i uz blagu stranu nemoze da je izvuce,a 35 ks a moj tv od 18 ks bi ga pozdero,

ali ipak kome treba traktor duplak a nema vise para jer za malo boljeg duplak treba iznda 10000km ili 5000eura,kinezu su dobar izbor jer za onog ko nece puno sa njim raditi dobro dodje,ako je ovaj dfh 404 izdrazo torturu vlasnika koji ga je goni po principu ko ga jebe nisam ga ja platio vec dobio onda ce moci valjda i ovi novi,mada nikad nece bit kvalitetnih proizvoda kao sto je tomo vinkovic,zetor,imt i durgi stari traktori,pa kad kod ovih kineza pukne sajela kvacila odmha posle kupovine,a ja na svom tv-u je promjeni posle 25 godina onda sta reci....
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Re: YTO, EUROWOLF, EUROPARD samo komentari vlasnika

Bila je pogreška u tipkanju iz Žepča sam, 35 Km od Doboja prema Zenici, ili ako hoćeš 38 Km od Zenice prema Doboju.
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
Re: YTO, EUROWOLF, EUROPARD samo komentari vlasnika

da da znam gdje je to,a kakv ti je taj zetor u garazi sto kazes
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Re: YTO, EUROWOLF, EUROPARD samo komentari vlasnika

Zetor je 4718 1975 g, gotovo sav orginalan. Sve mu radi (čak i obrtomjer), nikad stao nije, uvijek pali na najmanji dodir, stvarno sam ekstra zadovoljan njime, slikat ću ga ovih dana i stavit ga pod temu Zetor.
 
M

Matej94

Guest
ja imam europarda 704 iz 2007god imam problemi sa njim na 15 satu procirio mi je rezervar i kada su dosli iz servisa poskidali sve otkrili smo da je rezervar vec bio krpan pa smo dobili novi i sda na nekih 400h rada je otisla pumpa majstor je reko da su osli elementi i nove smo stavili sada traktor pali vuce i sve dobro na 613 h je poceo dimit na iberlauf pa su dosli majstori iz kozarevca (inace ovlasteni servis)i skinili glavu i se pojele sve vođice ventila i sada smo upresali nove i ventile nove ispusne i usisne sastavili sve i sada opet dimi pa smo na 622h odlucili promjenit karike .kada smo ga otvorili vidjeli smo da su potrosene i karike ali i stubline pa smo stavili nove karike i opet i dalje on dimi vec smo poludili sa njim ali napominjem traktor je palio super i imo snage nije trosio ulje samo je dimio na iberlauf zato ne kupujte kineze

matej94
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Ni prvi ni zadnji kojem je propušio na iber lauf, a pali i dalje i ide dobro.
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Moj eurowolf 554 je upravo kod električara koji radi kompletno instalaciju od nule jer do sad je radila kao lampice za božić. Star je 4 godine, ima 1600 radnih sati i već je jako puno šarafljeno po njemu, najviše u prve dvije godine, u zadnje vrijeme se poboljšao, ali mislim da će na njemu uvijek nešto zezati. Ali onda se sjetim koliko me koštao novi pa mi malo lakše...
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Mi imamo Europarda 454, 2008. godiste i 1300-1400 sati mozda i vise neznam tacno. Ispocetka mi se taj traktor nije bas svidjao zbog buke i rasporeda brzina, ali kad sam vidio sta sve moze sve vise i vise mi se svidja :supz:. Od popravki smo popravljali blokadu, koja je nasa greska jer smo palili u hodu i bio je pukao onaj setac sa kojim se pali kardan ali smo to sami kod kuce rastavili i ponovo privarili. Motor nije propisao ulje sto se za imta 539, koji je samo godinu stariji ali ima manje sati, nebi moglo reci. Cudo je jedno kako taj traktor ide i sta sve tako mali moze da uradi. Mi smo sa svojim zadovoljni i nismo jedini, u nasem je kraju Europard poslije IMT-a naj brojniji traktor.
Tek da nepricam o tome da se za manje para nemoze uzeti bolji traktor, ni polovan, a za nov da nepricam. E vo koja slika u zimskom ambijentu



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh