• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gudovački proljetni sajam 2014

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

yzf ico

Član
Tu od
12 Velj 2009
Poruka
118
moram napisati svoje dojmove sa sajma iako me nije bilo vec 3 godine tamo.sve je svaku godinu ISTO sve je MEGALOMANSKI i nedostupno prosječnom seljaku iliti zemljoradniku broj hrvatskih proizvođča izbrojiš na prste jedne ruke... našlo bi se ali vrlo teško prebralo recimo neki prosječan ttraktor i priključci ove sve ostalo samo za kombinate ako ih još ima.
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Žao mi je kaj nisam upozno bar nekog s foruma, ali vidim da Vas je bilo malo u subotu. Ja sam bio od 9 pa do 16h, sve obišao, dojmovi odlični kao i sve 4 godine, osim kaj vidim da cijene su il iste ili narasle. Izgleda da sam odabrao najgore vrijeme za kupovinu priključaka! :( pošto vidim da ste ovdije aktivni, zamolio bi Vas da mi odg na temi "PLUG". LP.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,173
yzf ico
I ja sam istog misljenja, zato mi i nije toliko stalo da idem na sajam.. Zadnji put sam bio pred dvije godine..
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Jel bio ko od forumasa u hrpi od jedno 100 ljudi dok se ušlo besplatno? ja već popizdio kad sam vidio da neću sat vr doc do ulaznice i onda nas lik sve samo propustio.Čak. Sam si uspio kupit lemeze za batuje plug po smjesnoj cijeni,ak se nebudu spigali u prvom oranju
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Ja sam bio u subotu na sajmu i mogu reći da cijene mehanizacije su porasle solidno.
Najviše me se dojmio ovaj case 65A. Zbog toga što ja imam case jx 60 2009 g.
Svidjela mi se ova izvedba kabine, prostranija i bolje postavljena ručica kvačila pto, ručni gas kraće zadnje staklo ...
Žao mi što nisam nikoga od forumaša upoznao i što mi nije bliže jer ta tri dana bi mi to bila adresa :icon_thumright:

 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Najžalosnije je to što cijene mehanizacije konstantno rastu,od sajma do sajma,pojedini traktori iste snage poskupe nekoliko tisuća europljana a i pojedini dileri nikako ne shvate da se od stare slave više ne živi:icon_madu::icon_madu::icon_madu:
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Nema baš puno slika sajma. Ili ljudi nisu imali kaj slikati... ili nisu bili na sajmu :icon_scratch:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Baš sam se ljepo proveo na sajmu , proljetno sunce me na taj dan prvi put pošteno ugrijalo .

Ljudi , ljudi su največa vrijednost ovog sajma .Meni ona željezarija ne znači ništa.
A vidio sam i ljudi i maslačka . .

Slučajni susret jednog zubatog forumaša me razveselio ..stvarno ..žao mi je kaj imam dojam da se ljuti name ili tako neka brija .
Ja ga jako poštujem , možda to nisam pokazao na najbolji naćin ali je tako .

Čak ni ciljani brzopotezni pogled prema šerifu sajma nije me nejerao na neke zlobne misli ..upravo naprotiv .

Svi koji su pokušavali zgaditi šarana nisu uspjeli ali cijena je paprena ..možda je isa kao lani ali to prije nisam primječivao ..jebi ga došla kriza

Slikao sam samo pumpu za navodnjavanje tj. kako je riješen usis vode ali više ne znam koja je to bila tema ..Ako ovo pročita onaj kome treba nek se javi .

Eto , u službi forumu i ljudima koristim svoje slobodno vrijeme kao za tako i izvan tastature .

Žao mi je kaj uprava foruma još uvjek nije odobrila promjenu mog imena u velečasni tako da vas još uvjem koram gnjaviti s redom ispod

vaš velečasni
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,580
Puknuti, mislim da je bolje da ostaviš ovo ime, ipak, puknuti je puknuti, a u potpis stavi popa ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,083
Svi koji su pokušavali zgaditi šarana nisu uspjeli ali cijena je paprena ..možda je isa kao lani ali to prije nisam primječivao ..jebi ga došla kriza
Pošto je bil šaran?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh