• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gudovački proljetni sajam 2014

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
E , di je sad zbalija da ubaci koju sluku mladih cura.. ma tko zna , možda krenu neke misli u tom smeju , nema smisla da me i danas boli glava .
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
od tolike ergele traktora,čovjeku dođe slabo,ne znaš dali od preveć plastike i elektronike ili od cijena,buuuu,nije bilo niti jednog 6 taka bez turbine da se čuje pjesma,od ovih njihovih eko normi i uštede čovjeka zaboli glava,:icon_hang::icon_hang:
 

ceki

Član
Tu od
18 Ruj 2009
Poruka
365
idem skoro svake godine na novosadski, al hebem ga ja meni se ovo bar po slikama čini jači sajam - tamo svake godine jedno te isto, IMT i kinezi i još svake godine sve skuplja ulaznica
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,576
Svaka čast za slike! Onaj Lamborghini me se najviše dojmio sa slika, meni je prelijep :)
 

dugan

Član
Tu od
3 Kol 2013
Poruka
266
I meni je jedan od ljepših od ovih kaj su bili na sajmu ,jedva sam ga uspio slikat jer je bilo jako puno ljudi oko njega
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Dali je Jurval kleknuo sa trgovinom,jer koliko sam vidio na njihovom mjestu je bio drugi izlagač mehanizacije
 

dugan

Član
Tu od
3 Kol 2013
Poruka
266
Očito da je jer ja sam se baš veselio novom solisu od 75 ks jer ne izgleda loše ,a kad na njihovom mjestu antonio carraro i krpan,iako nije bio niti jedan IMT i belarusi nisu bili osim ako ih ja nisam vidio :)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh