• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gudovački sajam 2013

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Neću ja nikog posebno pozdravljati , ja sam to napravio tamo

Puknuti zao mi je sto nisam isao na sajam.bas sam mislio upoznati sto vise clanova foruma ali eto zbog jednog glupog zdravstvenog problema nisam mogao ici,sve me sram priznati.cak sam nagovorio zenu da spece nekih kolacica da vas pocastim.eto kolaci ostali.ispricavam se svima ali dobro moji su isli ii kupili dvije dobre junice i to dost povoljno...ajde pozdrav svima:icon_super:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nisam ni ja bio na sajmu, valjda se vidimo na prolječe.

P.S. Jel ima ko kavih slikica sa IMT štanda???:)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
na IMT standu su bili 549 DV i dva pluga...
i kaj ce covik onda tu poslikat? :icon_hang:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hehehe, cak je i ursus dobil ovalne plasticne blatobrane :icon_hang:

vise si ne mozes svestran traktor kupit koji bi bio i za poljoprivredu i za sumu...
svi do jednog plasticni, osim standardno limenih malih prchaka TV, hittner, indijski i oni kinesko danski traktori, "stara skola" tehnike... :icon_hang:
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
hehehe, cak je i ursus dobil ovalne plasticne blatobrane :icon_hang:

vise si ne mozes svestran traktor kupit koji bi bio i za poljoprivredu i za sumu...
svi do jednog plasticni, osim standardno limenih malih prchaka TV, hittner, indijski i oni kinesko danski traktori, "stara skola" tehnike... :icon_hang:

stara skola sam popravljes nova skola drugi popravljau :icon_mrgreen:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Ako je neko kucnul po IMT-eovim zadnjim blatobranima, mogel je zaključiti da su i oni poliesterski
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ne znam kaj su htjeli sa tim plasticnim blatobranima....

olaksat traktor?
pa onda nabit na felge i naprijed utege?! :(giggle):

aaahhhhh da, jeftinija proizvodnja, ista prodajna cijena, ako ne i veca... :icon_lol:
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,172
na IMT standu su bili 549 DV i dva pluga...
i kaj ce covik onda tu poslikat? :icon_hang:

Bio je taj traktor 2X14 plug tj. Imt 757.20 i jedan 2X16 njemu ne znam broj
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
mozda su ovdje na forumu procitali ili dobili dojavu od nekog,
da im cure traktori, pa su ga dovukli na sajam bez ulja, da bude bar na izlozbi suh...
ni bilo nis ispod traktora, to sam prvo gledal... :icon_rofl:

trebal sam ja svoj 533 dojarit, da vide kak traktor iz 70-tih nema grama hrđe...
i već su tada imali de lux opremu, automatsko vanjsko podmazivanje :icon_super:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Ja neznam Josa kad si ti bil ali odgovorno tvrdim da je u subotu bilo suho, ali u nedjelju poslije podne se ispod ukapčalice prednje vuče več nazirala mrlja promjera 10- tak centimetara.
Za utjehu ostalima, nije bil jedini koji se znojil.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Nemože novi traktor puštati ulje možda netko namjerno polijal ispod traktora :icon_razz:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
To su vam podvalili fleku jer su tako došli do besplatne rekalme .
Evo več je puni fejs tog događaja
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,765
ovaj drugi je 578,40

16 cola je bio - 758.20. Više mi se svidio štand leoparda ( kozarska dubica ) oni su pokazali i plugove i sjetvospremače i drljače i još koješta
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
je, u nedjelju u jutro je još bil suh,
popodne nisam gledal... :(giggle):
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
je, u nedjelju u jutro je još bil suh,
popodne nisam gledal... :(giggle):

ajde za utjehu JD onaj mini kaj trebas pratnju na cesti za njega je bil mokri i DF kombajn bocno di ga otvorili se znojil
 
G

GROF

Guest
Re: Gudovački sajam 2013., jesen! ...

Dragi moji forumaši!

Lipo fala SVIM ki ste mogli doć!?; na okupljanje, druženje, upoznavanje, skromno čašćenje, forumaša u "živo".,
08. rujna 2013. godine, oko; 13;00 sati, sv.nedilja na štandu PRIMA-e! ...

Lip pozdrav svima, čitamo - pišemo - pomažemo - družimo se ..., Vaš grof :icon_super:


P.S., ovako javno se od sveg srca zafaljujem gazdi PRIMA-e, direktoru gos. Anti Radiću, njegovim neumornim dijelatnicima ki su nam ustupili svog dela štand-prostora, častili "grickalicama", pićima, ... trpili naše glupiranje; zeku-peku, smetnju.- ... Bog! ...
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh