• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gudovački sajam 2013

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
E onaj Holand T4 mi se svidio,baš sam malo uspoređivo njega i Kubotu 85 ks Holand je s više opreme manje novaca nego ta Kubota 85 ks
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,172
Zetorproxima90
Dali znas cijenu onog sipovog sakupljaca? I dali je to model STAR 470 13?

ne znam, ali nazoveš dežanovec pa ih pitaš. ja imam takav samo 360/10 i kod njih sam ga uzeo lani. Imali su 10% sajamskog popusta na sve strojeve.

@tinda: jel taj t4 95ks? baš sam tog i ja gledao i dobar traktor za relativno malo novca. Zetor proxima 90 confort (90ks) dođe više od njega nekih cca 40 000€, a oprema je tu negdje jedino što je holand bio bez utega. Proxima je s utezima, getribom 12/12, klimom, zračnim sjedalom, 3 para izvoda(kod tog holanda 2), itd. Jedino što mi od iza izgleda malo "mršavo" tj. oni bočni reduktori su nešto manji nego na zetoru...
 
Posljednje uređivanje:

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Taj Holandez je manji traktor i zato je jeftiniji. On je u grupi sa recimo df-om agroplusom, zetorom majorom, same dorado i tak tim manjim traktorima. A holand t5 je u grupi sa zetorom proksimom,df-om agrofarmom,samom explorerom,tako da cijene nemožete uspoređivat previše sa snagom traktora.
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Jel itko od forumaša kaj kupil u gudovcu, kakvog traktora ili nakakvog strojčeka
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Samo knjigu.

A podrivače će nam napraviti doma-jeftinije svakako nego je bilo tamo.Puno.
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Samo knjigu.

A podrivače će nam napraviti doma-jeftinije svakako nego je bilo tamo.Puno.

ajd nemoj tako mene moj dosao niti 1000 kn a strojometal tvoj sused ga racuna 14 T kn :(think):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Valjda si ispustio nulu,jel.Jer jedan zub dođe tisuću petsto-sedamsto kuna.A kakav je to tvoj?
Neznam na koga misliš,koji moj susjed?

Odlučili smo se jučer,dali avans,za dva tjedna bude gotov,pa ćemo onda raspravljati.

koliko zuba tvoj ima?
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Ja sam na sajmu tražio kutije za umjetno gnojivo za sijačicu, a cijene su bile od 7000, za same kutije, do 13.200 za kutije s ulagačima, tako da sam od toga odustal, i nakon jesenskih poslova ide se u izradu, imam dovoljnoi slika i nacrta, da izgleda ko iz dučana, a cijena bude puno niža, max 2500 kn
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh