• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koji kombajn kupiti?

grguljas

Novi član
Tu od
10 Sij 2013
Poruka
1
Pomažite

Koji kombajn sad izabrati,df-a ili claasa,cjene su im podjednake.Sad recite vaša mišljenja i iskustva

:confused: Kanim i ja kupiti DF ali se baš i ne razumijem u kmbajne a podhitno mi treba neki......Što mislite o DF m66s?:toimonster:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
:confused: Kanim i ja kupiti DF ali se baš i ne razumijem u kmbajne a podhitno mi treba neki......Što mislite o DF m66s?:toimonster:

jel ga ima na njuškalu ili gdje na oglasu?? ako ima stavi link od oglasa..
 

Django

Član
Tu od
7 Stu 2011
Poruka
97
Mislim da je maksimalna cijena bila 80000kn a ne EURA. to je kombajn za veče površine
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Da i to 20ak km od Bjelovara, poznam buduceg vlasnika
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,456
Neznam zasto gazda nije pokusao preko iparda kupit novi kombajn, nije ni to nemoguce pa ako ne prodje pa polovno. Ovako je dao isto novaca koliko bi i za novi a sad ima 7 godina stari kombajn, da me ne shvatite krivo kombajn je super ali eto...
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Neznam zasto gazda nije pokusao preko iparda kupit novi kombajn, nije ni to nemoguce pa ako ne prodje pa polovno. Ovako je dao isto novaca koliko bi i za novi a sad ima 7 godina stari kombajn, da me ne shvatite krivo kombajn je super ali eto...

za žitarice se ne može kupit novi kombajn preko iparda
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,456
Svasta, a svi spominjali da ce se i ono moci, ne samo seljaci nego i ljudi koji su pregovarali, cuo iz prve ruke.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
kaj mora imati i kukuruzni heder?

Na dotičnoj prezentaciji je pisalo da ratarima kombajni za žitarice NE prolaze za ipard ( kukuruz je također žitarica ), no predavčica je također naglasila da novi pravilnik još nije donesen.
 

Zoki-89

Član
Tu od
21 Stu 2011
Poruka
67
Pozdrav ljudi! Trebam informacije koji kombajn kupiti za sebe,okvirna visina do koje bi mogao platiti je nekih 80000kn
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Koja je ovo mašina ?
Nemam više slika samo ovu

kombajn.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh