• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kućni ljubimci

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,152
Evo moje mlade aždaje u akciji branjenja žene koju je zmija uplašila ispred ulaznih vrata...

R.I.P. Zmija. Kaže žena da je bila gotova prije nego je uspjela reći Jackie ne
😂
IMG-20231020-WA0004.jpg
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kod mene su troje. Dva muška i jedna mačka. Stariji muški zna izbivati po dva tri dana i onda se vrne doma. Onda je mir nekoliko dana. Kad ogladni bude se i tvoj vrnul doma.
To je ovogodišnji mačkec. Da je stariji možda bi bilo kak veliš, A kad bi se vrnul, nitko sretniji od mene, u biti od cijele familije.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,225
Nabavi Ogiju curu, ako je moguće manekenku i onda se bu jedno vrijeme zadržaval doma. Bitno je da se vrnul član obitelji. :love:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ima, ali samo za igranje. Seka mu je. Pazi na njega dok oglada kosti. Doduše za ostalo je još premladi.
Ona je življa i bolj plašljiva. Pobegne čim vidi opasnost, a on samo zauzme borbeni stav i čeka.

@vlč.puknuti,
ne bu nič od rezanja jajec. Kak bi se ti osječal nakon takvog zahvata? :unsure:
Ne bum im valjda ja čistil ostatke mesa na kostima. Moraju nečim jačati zube. Kad oni počistiju kaj se da, onda dojde bratova kusa i podrobi ostatak, ak su pileće, a svinjske odnese i zakopa.
Žena upravo koknula čuču pa buju danas imali gozbu sa sirovim.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Mačke znaju genetiku..nikad se ne pare s mačkom u blizini..
Također u njihovom.svijetu mačka je ta koja ostaje na teritorjju a mačak mora otići..Vrača se on radi sigurnog obroka ali zna se mačji red.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Barem ti onda neće lutati od kuće ;)
Možda bi trebali, predlagače takvog rješenja :( "stimulirati" da ne lutaju ;) pa da vidimo bi li i dalje imali isto mišljenje. :unsure:
Svugdje je lijepo, ali doma najljepše, ali ne bez jajec.
 

Najnoviji postovi

Na vrh