• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kućni ljubimci

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,676
Još jedan ljubimac mi se pojavil na gruntu.. Jede hranu koju mačka ostavi, tak prehiti posudu i sve pojede. Unazad tjedan dana se to dešava, nadam se da mu ne škodi..
Al jako veselo jede, tak da očito mu je fino.
Nekad su bolji mišolovci od mački
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,948
Kupio ovo za nekog starog mačka, lutalicu po susjedstvu i dao mu 1/4. Samo pomirišao i počeo zakazati.
A zašto onda mi to jedemo?

IMG_20231119_084516.jpg
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ja sam nažlost jučer ostal bez svoje mačkice. :( Ujutro me dočekal samo maček, a nju sam našel tvrdu u ovom položaju. Prekjučer je ujutro povračala i otišla od doma. Nije je bilo cijeli dan. Izgleda da se vratila tek kasno navečer. Očito je htjela život završiti doma.

1703494508284.png
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
Vjerojatno je pojela kojeg zatrovanog mišića ili joj je uhvatila starost....
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,727
@iwanho, sličnu sam situaciju imel pred dva tjedna. Najveći od ono troje (bili su na slikama) najprije nije dolazil, da bi se onda i ostalo dvoje neodazivalo na pozive za hranu...
Potražili sam ih i našel stisnute uz susjedov dimnjak, bezvoljne i gotovo nepokretne, a mačak je nađen krepan, ispružen pored njih. Pretpostavljal sam da su nekaj pojeli, jer im je mama redovito donosila ulov.
Drugog jutra sam preostalo dvoje otpeljal veterinaru. Ispalo je da su dobili upalu pluća i vozil sam ih od srijede do ponedjeljka na injekcije antibiotika (500kn!).
Još se malo zakašljaju, ali su uglavnom dobro. Inače nisu u kući, ali im je od tada dozvoljeno da se ugriju pored peći.
20231224_231710.jpg
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,290
Ja sam nažlost jučer ostal bez svoje mačkice. :( Ujutro me dočekal samo maček, a nju sam našel tvrdu u ovom položaju. Prekjučer je ujutro povračala i otišla od doma. Nije je bilo cijeli dan. Izgleda da se vratila tek kasno navečer. Očito je htjela život završiti doma.

View attachment 68197
Isto juce kod mene psi lutalice u po bijela dana prd kucom su mi ubili mog macka,, kad sam se vratio od stale zateko sam ga jos topla sa ranama na glavi,,, al bitno je da su lutalice zasticene zakonom,,,
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,135
Ovo je slika mojeg prijatelja iz Songee. Na shvahiliju rafiki je prijatelj, a ja sam bil babu kaj znači djed.
On je bil maskota u sirotištu. I to bijeli pas kojeg su djeca nazvala Tarzan. To je bilo čudo od psa. Čitavi život imam pse, ali ovaj je bil nekaj posebno. Slal sam slike doma i pisal o njemu. Onda me kćer zamolila da mu napravim kućicu prije nego odem. To je bilo par dana prije mog odlaska iz Songee. Nije bilo ničega, ni daski, ni čavli, ni pokrova ni boje i alata, ali se sve nekako uspjelo pronaći. Tako je Tarzan postao jedini vlasnik kućice u Songei, a valjda i šire. Zaslužio je i puno više od toga. Rafiki moj.:love:
 

Prilozi

  • tarzan songea1.jpg
    tarzan songea1.jpg
    38 KB · Pregleda: 28
  • tarzan songea2.jpg
    tarzan songea2.jpg
    30.7 KB · Pregleda: 28
  • tarzan songea 3.jpg
    tarzan songea 3.jpg
    35.9 KB · Pregleda: 27
Na vrh