• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

McCormick

K

krx pozega

Guest
Mislim da je baš Robert spominjo da su to strašni traktori ili Robi...da rade negdje u baranji i da nemaju sa njima nikakvih problema...
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Da u Baranji ih ima dosta, čak ima jedan što ih ima tri kom preko 100ks
 
R

Ratarko

Guest
Zadnji kraj je tehnički jednostavan da jednostaviji od toga ne može biti .
Koliko ta plila košta krznenih životinja ?
Skuplji je od konkurenata iz SDF grupacije ?
 
B

Bobo

Guest
Imaju cak i crveno remenje na njemu...

McCormick je jedan od meni zanimljivijih traktora, ali nikako nije prvi izbor ;)


@ratarko: Sto fali zadnjem kraju da bude High-tech? Sasvim uredno napravljeno... Malo neobicno, posto je sve crveno...
 
P

paor

Guest
po meni, ima samo jednu manu - nema bočno svijetlo na kabini

da kupujem novi traktor, to bi bio jedan od važnijih uvjeta (večeras sam popizdio ulazeći u njivu, nikako da potrefim :blackeye )
 
P

paor

Guest
:eek:
zvona kaže:
:D :D :D nikako da potrefim ) Paor godine čine čuda :D :D ;)

ah, ta današnja mladež, odmah misle na ludosti
 
M

mirjana

Guest
Molila bih ako mi netko može pomoći, naime interesira me tko proizvodi traktore McCormick.Neki kontakt mi treba.
Prodajem traktor McCormick, tip 212, boja crvena 76, godina proizvodnje 1956. Snaga 12 ksW, težina 1088 kg.
Hvala.
 
B

branko

Guest
mirjana kaže:
Molila bih ako mi netko može pomoći, naime interesira me tko proizvodi traktore McCormick.Neki kontakt mi treba.
Prodajem traktor McCormick, tip 212, boja crvena 76, godina proizvodnje 1956. Snaga 12 ksW, težina 1088 kg.
Hvala.


ovaj novi mccormick i taj koji ti prodajes nemaju nikakve medjusobne veze osim imena, tvoj je proizveden u ihc tvornici u neuss am rhein koja ne postoji od 1997 g. i btw mislim da je realna cijena za taj traktor maksimalno do 1/3 trazene , i onda mora biti anjc a izgled i ispravan. slicni modeli (214, 215 pa cak i 32x serija) se mogu pronaci u oglasniku vec od 500 eura. toliko bi vrijedio jedino u slucaju da je DS/DD model tj. specijalni model napravljen za mljekare kojeg je napravljeno samo 150 komada i to nekom zaljubljeniku u te traktore.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,421
Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

I sad nek netko kaže da nije zvijer... :mrgreen:
To sam slikao u Gudovcu 2005. na proljetnom sajmu. Pošto sam na svakom sajmu, sve živo sposlikam. Bio sam u četvrtak kad su još dovozili opremu; kad je tip pokraj nas vozio ovog ztx 230 zemlja se tresla...prestrašna mašina, radi zvukom ko dva veća kamiona, dojmilo me se jako.
 
R

Ratarko

Guest
Zgođušan je 8)
Samo ili je taj traktor jaaako velik ili je kabina maljušna za njega :shock: , ili fotka opet vara .
 
S

sapat

Guest
Ratarko kaže:
Zgođušan je 8)
Samo ili je taj traktor jaaako velik ili je kabina maljušna za njega :shock: , ili fotka opet vara .
Ja sam ga upravo gledao na Mccormickovim stranicama,bome mi se sviđa, pogotovo iz vana... unutrašnjost mi i nije neka
 
P

Picek

Guest
interesantno, Paore iz kojeg si to časopisa skenirao?
otkada su podaci?
naravno ti podaci kod nas ne znače apsolutno ništa jer neki naš trgovci na filterima recimo imaju marže od 300-400%..
ipak smo mi još uvijek divlji...
 
B

branko

Guest
evo i mojih slika isto iz '95

mc4.jpg

mc3.jpg

mc2.jpg

mc1.jpg
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,421
@ Ratarko - nema malu kabinu nego je ogroman, ove slike nisam slikao baš blizu njega jer mi inače ne bi cijeli stao u plan.
 
P

paor

Guest
Picek kaže:
interesantno, Paore iz kojeg si to časopisa skenirao?
otkada su podaci?
naravno ti podaci kod nas ne znače apsolutno ništa jer neki naš trgovci na filterima recimo imaju marže od 300-400%..
ipak smo mi još uvijek divlji...

Profi Tractors 7/2007.
nažalost link više nemam, ali se sjećam da je bilo na Rapidshare

link na homepage http://www.profi.com/EN_en/news.jsp?menuId=22
 
B

branko

Guest
alen28 kaže:
Koliko je to ks? Taj i kuču pomakne!



max. snaga 230 ks, cummins 8,3 litara sest cilindarski motor
 

Najnoviji postovi

Na vrh