• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodaja trupaca

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,107
Hrast se ne prodaje samo tak. Videl sam u Vrbovcu kraj motela da su za hrast napravili čak nadstrešnicu i pod nju ga smjestili kaj nebu kisnul. I oni znaju da se to ne prodaje.
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,197
Ma znas sta @Kapetan_broda_Kupljenec ti si sigurno u pravu samo mi nemozemo razumjeti tu logiku...samo ti drz svoje, lagano ga srezi na trupice i cijepaj ali bez cjepaca sa sjekirom jer ipak je to profesionalna sjekira koju ti imas zar ne? Svu svoju profi aparaturu si zamjenil za tamo neki cjepac koji je sklepan u nekoj garazi (to nije sigurno tvoja odluka-to su ti nametnuli🤔?).

Lp
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,353
Sto se mene lično tiče nemam ništa protiv da sječes hrastove za ogreva a ostavljaš u šumi grab. Hrast može do 300 godina da raste. Ako znaš zbog čega si ga posjekao za ogrev, kad imaš u njemu tehnike.
Tako rade samo profesionalni šumari.
 

popopboat

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2021
Poruka
159
Ma najbolje ga odmah i zapalit pa nema muke s cijepanjem 👍

Ili ljudi moji, ako ovo proda, morat će rušit još jedno drvo, a tko zna hoće li to HusKVARna izdržati.

#PravdaZaKupljenca
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,107
Da su se tak postavili naši stari prema mlečanima ve bi Velebit bil pun hrastovine.
 

Najnoviji postovi

Na vrh