• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

komer's zadnje aktivnosti

  • K
    komer odgovara u temi Isplata poticaja.
    Danas nema međubankovnog platnog prometa..
  • K
    komer je reagirao na post od mmpoljo u temi Isplata poticaja s Like Like.
    Traži uvid u kompletnu dokumentaciju, potvrdu isplata, tko je odobrio isplatu, da li je obaviještena EU, da potvrde da nije prijevara i...
  • K
    komer odgovara u temi Isplata poticaja.
    Ja dobio poštom da vratim 105e jer mi je isplaćeno 2023 za raznolikost usjeva previše. Imam 30 dana da vratim. Vratit ću do sljedećeg...
  • K
    komer odgovara u temi Isplata poticaja.
    016002894 eko sheme Kako bude bit će,ionak je sve na njima.
  • K
    komer odgovara u temi Isplata poticaja.
    Nazvao,nevidi ništa za isplatu,dala broj za eko sheme,još ste uvijek u administrativnoj kontroli..znači para nebude tak skoro...
  • K
    komer odgovara u temi Isplata poticaja.
    Ima nas još.
  • K
    komer odgovara u temi Isplata poticaja.
    U izvješću kontrole.
  • K
    komer odgovara u temi Isplata poticaja.
    Meni nije sjelo..isto umanjenje 5% imam iz kontrole.ali nemam 100% umanjenje.
  • K
    komer je reagirao na post od bukovac77 u temi Isplata poticaja s Like Like.
    Meni, kontrola bila u 10.mj, ali sitni iznosi. S tim da imam sigurno umanjena 5% zbog ne sukladnosti.
  • K
    komer odgovara u temi Isplata poticaja.
    Jel sjelo kome tko je imao lani kontrolu?
  • K
    komer je reagirao na post od #Pajdaš u temi Isplata poticaja s Like Like.
    dosta je kolega 25e/ha, ne treba pretjerivati da se kolege ne naviknu na previše love 😂 Inače, ja mislim da ovu temu treba...
  • K
    komer je reagirao na post od Case4220 u temi Isplata poticaja s Ljuti Ljuti.
    Ne vjerujem ja njima ništa... Dokazani lopovi.
  • K
    komer odgovara u temi Isplata poticaja.
    Svakako bude do kraja tjedna,samo se nezna kojeg.Baš nas šišaju.
  • K
    komer odgovara u temi Isplata poticaja.
    Sve danas i sutra bude.moš si mislit😪
  • K
    komer odgovara u temi Isplata poticaja.
    Samo da internet ne padne zbog tih silnih transakcija u kratkom roku.
Na vrh