• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

luka's zadnje aktivnosti

  • luka
    luka je reagirao na post od DMboy u temi Isplata poticaja s Like Like.
    Ni ja nisam još dobio leguminoze. Kaže da mnogi nisu i da cijeli tjedan traju isplate.. Koji broj?
  • luka
    luka je reagirao na post od hajduk u temi Isplata poticaja s Like Like.
    Po površini
  • luka
    luka je reagirao na post od zlaja1 u temi Isplata poticaja s Like Like.
    Da li nekome nije isplaćena potpora za leguminoze?!!!
  • luka
    luka je reagirao na post od Igi88 u temi Isplata poticaja s Like Like.
    Jeste imali dovoljne količine ili su platili po površini..
  • luka
    luka je reagirao na post od Case4220 u temi Isplata poticaja s Like Like.
    Ja evo kad nešto objavim jedino kolega Pajdaš iznese mišljenje ili savjet... Ostali ne pamtim
  • luka
    luka odgovara u temi Isplata poticaja.
    Ima nas dosta koji nismo jos nista dobili 🙂 bez brige bude valjda iducih dana 🫣
  • luka
    luka je reagirao na post od Bracika u temi Isplata poticaja s Like Like.
    Jel ima koga da nije imao kontrolu, a nije ništa dobio kao ja? Osim ekološke, to sam dobio...
  • luka
    luka je reagirao na post od pungas u temi Isplata poticaja s Like Like.
    Meni nista od avansa.
Na vrh