• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sremac1's zadnje aktivnosti

  • S
    Sremac1 odgovara u temi Bob.
    Naravno. Da ne.
  • S
    Sremac1 je reagirao na post od ZGseljak u temi Bob s Like Like.
    S kamatom?
  • S
    Sremac1 je reagirao na post od john deere 6920s u temi Bob s Like Like.
    Ti si onda dobar, imaš za gorivo sad:)
  • S
    Sremac1 odgovara u temi Bob.
    Danas mi je Nutris isplatio sve dugovanje za bob.
  • S
    Sremac1 je reagirao na post od DadoPZ u temi Sve o grahu s Like Like.
    Nekidan se kultiviralo. Sijao se 25kg ferguson I 75kg neki argentinski iz kauflanda. Oba su podjednako dobra. Na slici ferguson
  • S
    Sremac1 odgovara u temi Sve o grahu.
    Pozdrav svima. Kakvo je stanje kod vas (za sad) sa grahom? Ipak malo blaži uslovi spram prošle godine, iako to ne znaci da će i na kraju...
  • S
    Sremac1 odgovara u temi Sve o grahu.
    Za sada dobar ponik a završetak u Božjim rukama
    • 1778077163867.png
    • 1778077602305.png
  • S
    Sremac1 odgovara u temi Isplata poticaja.
    Za sušu 2025.ministar je neki dan rekao da ide isplata u ljetnom periodu ove godine.
  • S
    Sremac1 odgovara u temi Sve o grahu.
    Pozdrav svima. Kod mene su većina i posadili grah. Ja bih počeo ovih dana.
  • S
    Sremac1 odgovara u temi Isplata poticaja.
    Meni danas leguminoze isplaćene
Na vrh