• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

veksi8's zadnje aktivnosti

  • V
    veksi8 je reagirao na post od TaraOpgTara u temi Isplata poticaja s Like Like.
    Čekaju da vam to naraste 2m tako da vam jave da to niste ni kosili kako vam nebi isplatili potporu..A biti će sve gore izgleda
  • V
    veksi8 je reagirao na post od lijeskakc u temi Isplata poticaja s Haha Haha.
    Rekli su moguće pljuskove. Neka pada, samo da nije tuča.
  • V
    veksi8 je reagirao na post od lijeskakc u temi Isplata poticaja s Haha Haha.
    Ako ne bude poravnanja ne bude ni godišnjeg niti mora, barem kod mene.
  • V
    veksi8 je reagirao na post od lijeskakc u temi Isplata poticaja s Like Like.
    Od kuda ti informacija da će svi OPG-ovi od slijedeće godine ići u RPO? I sada moraju u registru biti svi oni koji imaju primitke veće...
  • V
    veksi8 je reagirao na post od Case4220 u temi Isplata poticaja s Like Like.
    Ma samo nek deru, nadam se poskupljenjima od još jedno 200% i što manje isplata 😁 , opet bi za sve krivi bili neki komunisti i anti...
  • V
    veksi8 je reagirao na post od lijeskakc u temi Isplata poticaja s Like Like.
    Nitko ni ne pita ministra što je sa obećanjem. Izgleda da ni on sam ne zna gdje je šupalj. Ako se isplata radila prema zahtjevu za...
  • V
    veksi8 je reagirao na post od lijeskakc u temi Isplata poticaja s Like Like.
    Pa kaj je vama? Za dvije godine se bude izmjenjalo još par ministara i zakona. Tko zna kakva pravila budu vrijedila onda? Najte biti kaj...
  • V
    veksi8 je reagirao na post od LIKA MM u temi Isplata poticaja s Like Like.
    Ima li išta od TVPV ...jel dobio netko do sada ?
  • V
    veksi8 je reagirao na post od mmpoljo u temi Isplata poticaja s Like Like.
    Dakle nije "privremeni izračun" i "odobreno", nego "do sada isplaćeno"?
  • V
    veksi8 je reagirao na post od lijeskakc u temi Isplata poticaja s Like Like.
    Izgleda da je i pri nama u tijeku disbalans debalansa. Tko može neka posegne za zlatnim rezervama.
  • V
    veksi8 je reagirao na post od lijeskakc u temi Isplata poticaja s Haha Haha.
    Danas stigla uplata za mjeru 31.03 i to za 2024. godinu. Imali su problem u sustavu vezan za izračun ekološki značajnih površina.
  • V
    veksi8 je reagirao na post od Bracika u temi Isplata poticaja s Like Like.
    Ovo na forumu je mica maca, na agenciju ide lav!🤣
  • V
    veksi8 je reagirao na post od jlukaci7 u temi Isplata poticaja s Like Like.
    Pa i njima je cilj da isplate što manje a možda pojedini referenti to rade i namjerno ,jer nàši poticaji su svima trn u oku
  • V
    veksi8 je reagirao na post od lijeskakc u temi Isplata poticaja s Like Like.
    Ako nema kvačice znači da ta mjera nije prijavljena. Nadati se da će platiti ono što nije prijavljeno je malo preoptimistično. Ne...
  • V
    veksi8 je reagirao na post od Seronjader u temi Isplata poticaja s Like Like.
    moj saldo ......nula ima li još koga ko nije dobio od zime do sad ništa?
Na vrh