• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

<zetor>'s zadnje aktivnosti

  • Z
    <zetor> odgovara u temi Zetor.
    Za 5211 da ali za 4712 ?
  • Z
    <zetor> odgovara u temi Zetor.
    Jel se pumpa montira na mjesto kompresora ili ?
  • Z
    <zetor> je reagirao na post od MUHA u temi Zetor s Like Like.
    Ja. Gazda očaran ja razočaran. Kroz kratko vreme je bil problemčić s onim uporistem, to smo pojacali, a onda je na onoj "trkalici" dobil...
  • Z
    <zetor> odgovara u temi Zetor.
    Jel netko ugrađivao hidro/servo volan na 4712 ?
  • Z
    <zetor> je reagirao na post od MrSima14 u temi Lucerna s Like Like.
    Mi smo 100-tinjak umotali, dio ljulj dio lucerna, ostalo lucerna pokušat ćemo osušiti
  • Z
    <zetor> je reagirao na post od Case4220 u temi Isplata poticaja s Like Like.
    Takve gluposti treba ukinut, zbog toga se kasni i umanjuju isplate za prave stvari...
  • Z
    <zetor> je reagirao na post od Case4220 u temi Isplata poticaja s Like Like.
    Ovaj forum se treba zvati Forum o poticaju.
  • Z
    <zetor> odgovara u temi Isplata poticaja.
    Koliko ste dobili za obogaćivanje ležišta ?
Na vrh