• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. bercolinija

    Generalno o Tomo Vinković traktorima

    Re: TOMO VINKOVIĆ POZDRAV! Evo što mi se danas čudno desilo, nećete vjerovat Išao sam krenuti sa svojim tomekom i kako je bio u 3 brzi dal sam malo premalo GASA i skoro je crknul :mrgreen: i kad sam stisnul kuplung da ne crkne, najedamput je motor POČEO RADITI U KONTRA :shock: SMJERU I...
  2. bercolinija

    Generalno o Tomo Vinković traktorima

    Re: TOMO VINKOVIĆ POZDRAV! super su ovi novi tomeki, PRIKJLUČAKA ko u priči, samo mi smeta to što povećavaju zadnje kotače, (ili smanjuju prednje :mrgreen: ) , to baš nije u stilu TOME VINKOVIĆA. Čitamo se! :D
  3. bercolinija

    Generalno o Tomo Vinković traktorima

    Re: TOMO VINKOVIĆ POZDRAV! ovisi o kojem TV SERIJE 800 govoriš, kod mene na 26-ici je max brzina pri najvećim okretajima 19,20 KM/h , za druge tomeke neznam. :mrgreen:
  4. bercolinija

    Generalno o Tomo Vinković traktorima

    Re: TOMO VINKOVIĆ POZDRAV! ČESTITAM NA 200-TOJ STRANICU TEME TOMO VINKOVIĆ! EVO, što se tiće SLAVIJA motora, ja nikad nisam imal kakvih težih problema, samo kaj je anlaser vriknul i jemput je ostal bez nafte! A, kaj se može! Čitamo se.
  5. bercolinija

    Generalno o Tomo Vinković traktorima

    POZDRAV! @ izo84 traktor ti je odličan, jesu li ono orginalne gume? EVO JEDNE SLIKE "NABRIJANOG" TOMO VINKOVIĆA!
  6. bercolinija

    Generalno o Tomo Vinković traktorima

    Re: TOMO VINKOVIĆ POZDRAV, ETO DA SE I MALO JA UKLJUČIM U RASPRAVU moj TV ima anlaser snage 1,3 KW A AKUMULATOR IMAM 74 Ah Samo ak mi neko može objasnit zašto su u tvornici stavljali orginal tvorničke akumulatore 63 Ah, a u knjižici motora PIŠE da treba 90 Ah. AHA, MOJ SUSJED IMA TV-732 I...
  7. bercolinija

    Generalno o Tomo Vinković traktorima

    Re: TOMO VINKOVIĆ POZDRAV! ETO SURFAO SAM MALO PO FORUMU I NAIŠAO NA TRAKTOR TV-832, PA AK NEKO ZNA NEKAJ VIŠE O NJEMU NEK NAPIŠE. ČITAMO SE!
  8. bercolinija

    Generalno o Tomo Vinković traktorima

    Re: TOMO VINKOVIĆ POZDRAV! @joekiki - hvala za pohvale. Zanima me ak možda neko zna koliki treba biti pritisak u gumama na TV-826 u barima. H V A L A !
  9. bercolinija

    Generalno o Tomo Vinković traktorima

    Re: TOMO VINKOVIĆ POZDRAV! tak sam i ja mislil napravit, ali je maska sva neakva jadna strgana, usto se još i trese.
  10. bercolinija

    Generalno o Tomo Vinković traktorima

    Re: TOMO VINKOVIĆ POZDRAV! evo slika moje pilane! nove "maglenke" danas ugrađene mašina kontrolna ploča
Na vrh