• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Krumpironja

    Općenito

    Ja 2h radim sve sa kinezima ne vidim matematiku...nas zna bit 4-5 za bacat i svi imamo aku škare...a da vidim gazdu sa 2-3h da ima 5 infaco škara🤣🤣
  2. Krumpironja

    Općenito

    Ah...moram javno priznat i ja sam naručio još jedne te žute (šesti kinez u mom vlasništvu) jer je zbilja smiješna cijena i još neki od moje ekipe...tako da kad dodu ću moć uspored jesu li zbilja iste ko one prve žute...ZJ mislim da nisi u pravu moraju imat dva otvaranja a seliš tako da dugo...
  3. Krumpironja

    Općenito

    Ekstra škare! Lagane brze i meni baterija ful dugo traje nikad nisam u jednom danu obje potrošio, nadam se da ćeš i ti podijelit svoja iskustva kad dođu.
  4. Krumpironja

    Općenito

    Sretnik! Još si bolje od mene prošo sada su na poklon
  5. Krumpironja

    Općenito

    Lijepo sam ti reko uzmi kineza🤣
  6. Krumpironja

    Priključci (tvornički i homemade)

    Bilo koji mozes stavit, nema veze jel tomin ili ne
  7. Krumpironja

    Općenito

    Tako su vise manje sve...Pjero to na hidrauliku odoravaš
  8. Krumpironja

    Općenito

    Ni ja:ppozdrav:
  9. Krumpironja

    Oranje, oranje, oranje...4

    Danas počeo sa ovim sušim zemljama a petak ilovača
  10. Krumpironja

    Hidrauličko kočenje prikolice

    Ja kočim već 6 godina direkt na hidrauliku i nigdje problema, prazna ne treba kočit a kad je teret nutra bez problema uz malo osjećaja koči ko urica
Na vrh