• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. K

    Isplata poticaja

    Jesi jesi,samo još to neznaš.
  2. K

    Isplata poticaja

    Pa u kontroli smo😁
  3. K

    Kukuruz 2025

    Gleda kukuruze sijane prije mjesec dana,em su male,em su žute il svijetlo zelene,i kao da stoje..kiša ih je popravo zaustavila. Nije mi žao što sam kasnije sijao,barem zasada. Jedne godine sam sijao 22.6 i bila bolja kuruza nego ona sijana u 4. Mjesecu,a 5.mjesec je bio izrazito kišan,pa su neki...
  4. K

    Kukuruz 2025

    Danas zadnje posijao. 25ha kuruze i 11ha soje, Ove godine il pukovnik il pokajnik. Nisam baš za slikanje,pa samo ovo se sjetio danas poslikati zbog veselja što je kraj. Sve sam ispodrivao,negdje rotobrana,negdje tanjurača... Vidjet ćemo kada izađe kako bude😁
  5. K

    Program ruralnog razvoja - 2017 do danas

    Evo susjedi Srbi,nit u EU,nit fondova,a ovsk ispadne balirka. Kod nas nije ispod 40k eura
  6. K

    SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

    Idu dijelovi od imt 560,poluosovina u masivi 120e,e sad planetarci su ako odgovaraju 12e komad,ležajevi neznam koliko su...nakupit će se Edit @dado6340 neznam jel odgovara od indosa..
  7. K

    SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

    Dugo je bilo bez havarije. Skip,uglavnom služi za utovar/istovar bala na dvorištu,te hranjenje..radi cca 200m dnevno.
  8. K

    Šta smo radili danas 2

    Mlijeko sam radio na vime i kanta ispod + ruke😁
  9. K

    Šta smo radili danas 2

    Meni sirutka ne odgovara👍
Na vrh