• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. R

    TEHNOSTROJ prikolice

    Znaci, decki...svima vam visi? 🤣🤣🤣
  2. R

    Šta smo radili danas 2

    Joj Tino...trebal si s Dajcom iti a ne s francuzekom
  3. R

    TEHNOSTROJ prikolice

    Stavio sam vislje gume koje mi je poklonio Frenki, pa sad jos vise visi naprijed. Zelim ju izravnati jer je najniza tocka crijevo od cilindra za kipanje i zelim sprijeciti da struze po podu i potrga se na nekom hupseru. Imam dvije kuke na traktoru. Donja je original a gornja je radjena doma...
  4. R

    TEHNOSTROJ prikolice

    Dečki, može li mi netko tko ima Tehnostrojku i IMT 533/539 poliskati gdje ju kopča i kak izgleda kuka. Ja imam onu donju kuku što je montirana ispod traktora i prikolica mi visi prema naprijed. Htio bih da bude ravno, pa vas molim da mi sugrerirate kakvu kuku da nabavim. Hvala
  5. R

    SMIJEŠNE SLIKE

  6. R

    IMT 539 i 533

    Velis...nebuju dosta samo kokice 😁 Prijatelj - ugodan dan ti zelim...budi u hladu uz mrzlu tekucinu i ne se sekirati.🥂
  7. R

    IMT 539 i 533

    Idem si ispeci kokice.... 😁
  8. R

    IMT 539 i 533

    Pogledaj kakvi su drugi....iati.takav trebas
  9. R

    IMT 539 i 533

    https://www.facebook.com/marketplace/item/1109852364097169/?ref=browse_tab&referral_code=marketplace_general&referral_story_type=general&tracking=%7B%22qid%22%3A%22-8549402332041698389%22%2C%22mf_story_key%22%3A%229017037210848249688%22%2C%22top_level_post_id%22%3A%229017037210848249688%22%2C%22c...
  10. R

    Šta smo radili danas 2

    Muha, ti se bus otroval s tolikim konzervansima. De su kobase i spek???
Na vrh