• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. mtd001

    SMIJEŠNE SLIKE

  2. mtd001

    Vremenske prilike-neprilike

    Bome i kod mene, bilo jutros -15
  3. mtd001

    SMIJEŠNE SLIKE

  4. mtd001

    Kuhinja

    Sirotinjski doručak
  5. mtd001

    Vremenske prilike-neprilike

    Kod mene je -2° i ledi se, drveće je puno leda
  6. mtd001

    Vremenske prilike-neprilike

    I kod mene pada ledena kiša al je cesta dobro posipana tako da se za sada još ne ledi
  7. mtd001

    SMIJEŠNE SLIKE

  8. mtd001

    Husqvarna motorka

    Ja je imam, mislim na 365 specijal, i koliko radim drvi za zimu, prije će ona mene poderati nego ja nju.
  9. mtd001

    Automobili

    Igračka za bogate, za nas plićeg džepa bude nedostižno. Mada mi dizajn baš nije sjeo
  10. mtd001

    Šta smo radili danas 2

    A baš sam i bio u zimsko doba. Morat ću jednom da se otisnem put Istre i da obiđem Pazin i Muzil u Puli gdje sam bio.
  11. mtd001

    Šta smo radili danas 2

    Vraća me u dane kad sam služio HV u Pazinu
  12. mtd001

    Slike krajolika

  13. mtd001

    Šta smo radili danas 2

    Termometar kaže A auto kaže drugo
  14. mtd001

    Vremenske prilike-neprilike

    Pošteno ga stislo 🥶
  15. mtd001

    Šta smo radili danas 2

    I ja isto imam takvu deku
  16. mtd001

    Centralno i ostalo grijanje

    hahaha, nisi jedini ;)
  17. mtd001

    Vremenske prilike-neprilike

    Kod mene preko noći palo dobrih 20-tak cm., sveukupno ga ima oko 40 cm
  18. mtd001

    Slike krajolika

    Malo u šetnji bio
  19. mtd001

    Automobili

    Pa ni kod mene ne dimi kad se regenerira, tek povremeno baci neznatni dim
  20. mtd001

    KOLINJE - - - izrada suhog mesa, kobasica i ostalih stvari od mesa

    Ja sam znao navlačiti mrežicu preko flaše coca cole od 2 litre
  21. mtd001

    Automobili

    Potegni prstom po auspuhu, budeš vidio jel prst crn Moj Focus 1.5tdci 2018g. nema adblue
  22. mtd001

    Vremenske prilike-neprilike

    Evo njega opet ❄️
  23. mtd001

    Automobili

    @MUHA vidim na dijagnostici da 3 kilometraže izbacuje
  24. mtd001

    Automobili

    I onda kad ga spojiš na dijagnostiku vidiš pravo stanje kilometara, jer na 3 mjesta očitava kilometražu, barem je tako na mome Focusu.
  25. mtd001

    Automobili

    Broj šasije i u ovlašteni, možda ti oni mogu provjeriti.
Na vrh