• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. mtd001

    Kuhinja

    I kod mene bude tako
  2. mtd001

    Kućni ljubimci

    Moja se došla malo ugrijati
  3. mtd001

    Vremenske prilike-neprilike

    Ja sam mislio na temperaturu😉, mislim da je zadnji puta tako hladno bilo davne 2014 godine Prošle godine 😉 Moja kćer je rođena 23.12 i prošle godine prvi puta imala snijeg za svoj 18. rođendan
  4. mtd001

    Vremenske prilike-neprilike

    Bome i kod mene kažu veselo
  5. mtd001

    Kuhinja

    Slobodno, ima je dosta za sve 😉 Nađeš me po dimu 😂
  6. mtd001

    Vremenske prilike-neprilike

    Vidiš kako se smanjio dim kako se peć zagrijala
  7. mtd001

    Kuhinja

    Lonac sarme se kuha 😉
  8. mtd001

    Vremenske prilike-neprilike

    Kod mene je vedrina 😂
  9. mtd001

    Vremenske prilike-neprilike

    A što bi se ljutio, svaka primjedba je dobrodošla😉 Jelovo trešće i kanta oklasaka bačena u peć, i kako da onda ne dimi 😂
  10. mtd001

    Vremenske prilike-neprilike

    Zašto, zato što je ovo slikano kad sam tek peć založio, kasnije kad digne temperaturu manje dimi.
  11. mtd001

    Vremenske prilike-neprilike

    A još ga nešto ima, bilo bi dobro da sad na ovu zamrznutu zemlju padne suhi snijeg, e to bi bilo super
  12. mtd001

    Vremenske prilike-neprilike

    Nema zime dok je suhe grabrovine
  13. mtd001

    Vremenske prilike-neprilike

    E danas je pošteno stislo 🥶, dugo nije bio ovoliki minus
  14. mtd001

    Centralno i ostalo grijanje

    @plus može i ovakva verzija 😉😂
  15. mtd001

    Kuhinja

    Niš bez kante Jupola 😂
  16. mtd001

    Vremenske prilike-neprilike

    Dobro stislo jutros kod mene
  17. mtd001

    Šta smo radili danas 2

    Imamo u planu u nedjelju da se otisnemo do Varaždina na advent, da li je netko bio da mi kaže kako je tamo, kako i gdje se parkirati?
  18. mtd001

    Centralno i ostalo grijanje

    Imam UPS a i peć mi je u podrumu tak da ako mi i UPS zakaže imam grijanje prirodnom cirkulacijom tople vode, jedino mi zadnji radijator u sistemu slabije grije, ali to je manje važno jer je kuća dobro izolirana.
  19. mtd001

    Kuhinja

    Da razbijemo monotoniju
  20. mtd001

    Vremenske prilike-neprilike

    Pravo vrijeme za lopatu 😂
  21. mtd001

    Slike krajolika

    Jedna iz metropole, dok još čvrsto stoji
  22. mtd001

    SMIJEŠNE SLIKE

  23. mtd001

    SMIJEŠNE SLIKE

  24. mtd001

    SMIJEŠNE SLIKE

    I bolje, počeo si gluposti da pišeš, sorry, al imaš neka čudna razmišljanja, toliko od mene😉
  25. mtd001

    Automobili

    To je onda drugačije od običnog hibrida?
Na vrh