• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Deda Marek

    Škare za rezidbu voćaka

    Kaj si kameru prerezal :hahah:
  2. Deda Marek

    POLJObirtija

    A kaj tvoja nije? Ja sam pol života proživel v toj državi. S nisi ni ti tak mladi da nebi bil rođen v njoj
  3. Deda Marek

    Slike krajolika

    Kam spadaš https://www.facebook.com/share/r/1FKY4oWpyQ/
  4. Deda Marek

    Dogodovštine iz naših života

    A pri tebi samo cockta i pepsi 🤣
  5. Deda Marek

    mlin na kamen

    Pa u odnosu na mene,mladim. Znam da si napisal da si prešel u tovnu fazu,ali ti baš ne vjerujem 🤭
  6. Deda Marek

    mlin na kamen

    Nemaš pametnijeg posla v tim letima 🤔
  7. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    Pacov,štakor 🤣🤣🤣
  8. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    Isti onaj na koji se veže ovaj mali koji sam spomenul. Čak i ime imaju isto ,samo drugi u umanjenici 🤭
  9. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    Koji naš otočić je za plime otok,za oseke poluotok 🤔🤔🤔
  10. Deda Marek

    Kuhinja

    I kak na to ide Cockta 🤔
  11. Deda Marek

    Tokarski strojevi

    A koje tek ti krivine delaš da te žena ne vidi dok preskačeš plot prema dusedi :hahah:
  12. Deda Marek

    Automobili

    Još skuplje nego 195 55 16.
  13. Deda Marek

    Automobili

    Nema matematike s tom dimenzijom. Idu dalje propisane da se ne zajebavam. Ja sam na početku komentiral da je 205 jeftiniji od 195 ,kaj je smiješno. U 205 je največi izbor i najbolje cijene,al ne kupujem gume svaki mjesec
  14. Deda Marek

    Motokultivator Labin Progres servis i održavanje

    Imt nejde na labinca,drugačiji je prihvat. Ali ak kupuješ za imt 506,obavezno i mali kotači. Sa ovim transportnim je prebrza,tak da niš od košnje z njima
  15. Deda Marek

    Automobili

    mtd001 u tome i je stvar. Meni su upisane 3 dimenzije koje su u knjizi od auta.205 nije predviđena tak da neznam kolko ima smisla plaćati atest. Kak veli Muha,ni kilometar sat nebu točan jer bu drugi radijus gume
  16. Deda Marek

    Automobili

    I ništ drugo ne paše od 16 cola,a da ne poremetiš opseg
  17. Deda Marek

    Automobili

    Ja sam pital na tehničkom da upišem 205 55 16. Rekel mi je 70 eura atest i ne znači da bu prošlo
  18. Deda Marek

    Automobili

    Ja na b maxu imam upisane 195 65 15 195 55 16 205 45 17 A vozim 16-ice,egzotiku
  19. Deda Marek

    Auto-prikolice

    Gde si to na tehničkom? Nije mi poznata lokacija
  20. Deda Marek

    Automobili

    I ford 🤭
  21. Deda Marek

    Automobili

    Meni je zanimljivo kaj su 205 jeftinije oko 30 eura od 195. Bilo koji brend,razlika velika
  22. Deda Marek

    Automobili

    I ja trebam tu dimenziju za b maxa. Isto su bile uniroyal rainsport 3 dvije i 5 dvije. Čak bi najrađe isti brend,meni su se odlično pokazale. Posebno dobar gripnna mokroj cesti
  23. Deda Marek

    Kompresori

    Montirka treba zrak samo za ovo kaj je mika napisal.eventualno za spuštanje ruke i capice prihvata felge. To su sve mali potrošači zraka
  24. Deda Marek

    POLJObirtija

    https://www.facebook.com/share/r/1FZVzApJk3/
Na vrh