• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Deda Marek

    Vremenske prilike-neprilike

    Pa nije problem na golom asvaltu. Problem je kaj me sad koncesionar Huđek uvjerava da je cesta čista i posoljena. A na cesti po dlan ugaženog snijega i leda. Bez traga posipavanja. I to objašnjava meni koji sam 10 let delal taj posel. Na kraju konstatira da su možda nekaj zaboravili. Neko debelo...
  2. Deda Marek

    Vremenske prilike-neprilike

    I kod mene. Išel sam pogledati v gorice,al je bil povratak za 2 minute. Kaj nebi bilo poprečki z brega. Staklo je na cesti. Prva zima da cesta Vrbanovec - Poljana nije posoljena. To je županijska cesta,ali očito neko pere lovu. Naplatili bumo,napravili nebumo 😡
  3. Deda Marek

    Sve o grahu

    Na zelenoj su šverceri koji su ga isto kupili na hladnjači. I bar 20 posto digli cijenu
  4. Deda Marek

    VIC

    Lijeska,v kojoj si fazi 🤣
  5. Deda Marek

    SMIJEŠNE SLIKE

    Zakaj ne? Onda bar ima opravdanje ak prime susedu umjesto svoje :ppozdrav: :hahah:
  6. Deda Marek

    SMIJEŠNE SLIKE

    Ima on v toplicama osobne asistentice koje mu dižu 🤣🤣🤣 Raspoloženje
  7. Deda Marek

    Centralno i ostalo grijanje

    Demantiraš sam sebe. Napisal si :bukva i grab onima koji imaju,hrast sirotinji
  8. Deda Marek

    SMIJEŠNE SLIKE

    Kaj je to za kolegu plusa 🤔🤣
  9. Deda Marek

    Slike krajolika

    Za to si mel časa 🤔🤣
  10. Deda Marek

    Centralno i ostalo grijanje

    @Axial,ak sam te dobro skužil,ti imaš svoju šumu,imaš lovu pa shodno tome imaš i prioritet na kvalitetna drva iz šumarije. Ostali se budu grijali ak se nekome zdigne pa dobe socijalni otpad po cijeni ko i ti prvu klasu. Ak si ti nasljedil ,kupil šumu,nebitno,nisu ni ovi bez šume čohali jajca...
Na vrh