• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Deda Marek

    Vremenske prilike-neprilike

    Tak se to dela https://www.facebook.com/share/r/1CK1mYVk5v/
  2. Deda Marek

    Vremenske prilike-neprilike

    Dečki,kak je kod vas situacija sa zimskom službom? Kod mene D2 danas nije vidla ralicu
  3. Deda Marek

    POLJObirtija

    Ali su zato prilikom komasacije po svim višim terenima iskopali kanale koji 40 let nisu ni vidli vodu. Barem u mom kraju
  4. Deda Marek

    KOLINJE - - - izrada suhog mesa, kobasica i ostalih stvari od mesa

    Imam na pušnici 4 zračnika,2 sjever,2 jug s već spomenutim rabicom. Čisto solidno vleće propuh prek. Po potrebi prek dana i vrata širom
  5. Deda Marek

    KOLINJE - - - izrada suhog mesa, kobasica i ostalih stvari od mesa

    🤣🤣🤣🤣🤣🤣 S kojim razlogom 🤔
  6. Deda Marek

    KOLINJE - - - izrada suhog mesa, kobasica i ostalih stvari od mesa

    Nisi odgovoril o kakvoj se foliji dela. V streču nebreš garant posušit. A muha sigurno nebu došla po ovoj temperaturi. Osim toga na zračnicima imam milimetarski rabic,pa nema ulaza eventualnim štetnicima
  7. Deda Marek

    KOLINJE - - - izrada suhog mesa, kobasica i ostalih stvari od mesa

    Ovo s folijom ne kužim. Kak u foliji posušiti meso 🤔. Osim ak je to neka folija za koju nisam čul
  8. Deda Marek

    Vremenske prilike-neprilike

    Dok dojdeš v neke godine ,problem je staviti. Nemaš brige z vađenjem :hahah:
  9. Deda Marek

    SMIJEŠNE SLIKE

    @lijeskakc ,i podravci tu spadaju :ppozdrav: :hahah:
  10. Deda Marek

    SMIJEŠNE SLIKE

  11. Deda Marek

    KOLINJE - - - izrada suhog mesa, kobasica i ostalih stvari od mesa

    Apsolutno za ništ drugo 🤣
  12. Deda Marek

    Vremenske prilike-neprilike

    Kolega,nije tu baš sve u broju ljudi i mehanizacije. Ja sam radil za kooperanta koji je dobil koncesiju za općinske i dio županijskih cesta. Prije zimske službe,ŽUC mi instalirao gps u kamion. Nema mrdanja iz baze dok ŽUC neda signal za pokret. Apsurd u svemu tome da sam od jedne do druge...
  13. Deda Marek

    KOLINJE - - - izrada suhog mesa, kobasica i ostalih stvari od mesa

    Kad ima manji (kalibar) :hahah:
  14. Deda Marek

    Vremenske prilike-neprilike

    Ne govorim na pamet. Skoro 40 let za volanom kamiona i 10 let zimske službe. Ali u vrijeme kad ga je krkalo pošteno. Tak da vjeruj mi,nagledal sam se i naslušal svačega. Ja prejdem z ralicom i debil zove na općinu da sam mu sneg na ulaz narival. Pa valjda sam ga trebal v ruksak trpati i odnesti...
  15. Deda Marek

    Vremenske prilike-neprilike

    Vidim da vas puno zna komentirati zimsku službu. Nek se javi ko je odradio bar jednu zimu. Svi živimo u nekim vukojebinama i gledamo kroz prozor dal je cesta crna,jer meni se ne isplati stavljati zimske gume. Zato,pomalo ,stanite na loptu 👍
  16. Deda Marek

    SMIJEŠNE SLIKE

  17. Deda Marek

    IMT 539 i 533

    To je samo do birtije i nazad :ppozdrav: :hahah:
  18. Deda Marek

    IMT 539 i 533

    Na kojoj po redu vuri🤔
  19. Deda Marek

    POLJObirtija

    FOTO Lumini centar u Knegincu pod opsadom policije, svi evakuirani - Varaždinske Vijesti FOTO Lumini centar u Knegincu pod opsadom policije, svi evakuirani - Varaždinske Vijesti
  20. Deda Marek

    SMIJEŠNE SLIKE

  21. Deda Marek

    Automobili

    Servisne vrijede samo ako su kompjuterski printane u ovlaštenom servisu. Ove ručno ispunjavane su jedino za potpalu. Davno mi je rekel prijatelj( uvozil je aute), daj 100 dojč marki i dobiš 3 servisne s datumima servisa i kilometražom po izboru. Hans za stotku štambilja po želji.
  22. Deda Marek

    IMT 539 i 533

    Kaj si preveć popil na dočeku 🤔 :hahah:
  23. Deda Marek

    Božić i Nova Godina

    Sretna nova svima
  24. Deda Marek

    Gorivo ti ljuto ...

    Ti se sigurno zmisliš poćetaka benzinske v Bartolovcu. Tam je bil šlauf za vodu vidljivo spelan do tanka. To je bilo normalno . Znađm dećke koji bez 1000 ondašnjih maraka v žepu nisu smenu odradili. Od kak je Petrol,nikakve brige
Na vrh