• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Zagi82

    Motokultivator LABINPROGRES

    De?ki ju?er sam vozio porušenu gaciju i onak malo uzbrdo u šumi. Upalio 4x4 i malo gasa, kada je išao u brijeg se iskrilo iz auspuha. Jeli to normalno? Po ljeti kad bude suša me strah da ne zapalim šumu...
  2. Zagi82

    Krečemo sa OPGom

    Bog nam darovao lijepi dan danas pa smo krenuli dalje sa našim plastenikom. Sad čekam vikend da to dovršimo i selimo si kontejnere konačno u plastenik :icon_pidu:
  3. Zagi82

    Kupujem Tražim 15 cola gume za labinprogres

    Tražim nove ili gume u dobrom stanju 15 cola za labinprogres. 2 komada.
  4. Zagi82

    zima do kad???

    eheh fala :icon_weed:
  5. Zagi82

    zima do kad???

    evo opet snijeg.. nemres vjerovati :biggrin: sav sam potreni nekak, nisam sunca videl bog zna od kad. :(
  6. Zagi82

    Ispumpavanje septičke - gnojidba

    Čovječe nemogu vjerovati! Kud s fekalijama? Pa kod nas komunalna služba dojde sa traktorom i cisternom i ispumpa i ode. Sad kud to oni voze, neznam.
  7. Zagi82

    zima do kad???

    Čitali smo članak, nam se face smrzle. Zbilja se nadamo sa je samo aprilska šala :-D
  8. Zagi82

    Priključci za motokultivatore

    Hvala majstori!
  9. Zagi82

    Priključci za motokultivatore

    Kaj ovo znači ima možda kakve slike da vidin što fali. :icon_scratch:
  10. Zagi82

    Priključci za motokultivatore

    Neznam šta fali. Kad gledam sliku pluga ovdje: http://www.lombardini.hr/prikljucci/special-green.php Izgleda isti kao moj bez jednog noža.
  11. Zagi82

    Priključci za motokultivatore

    Nemam pojma kaj je crtalo i lemes :biggrin: Evo ovo mi fali kaj je skroz otraga kraj drotkefe, to što izgleda kao sablja http://db.tt/GeEoaDYM
  12. Zagi82

    Priključci za motokultivatore

    Pozdrav majstori, Jedno pitanje. Imam plug preokretač (onaj koji se okrene za 180 stupnja) ali mi fali na jednoj brazdi nož. Znači direkt idue brazda bez vodećeg noža. Ima kakvih negativnih posljedica ako se bez noža ora?
  13. Zagi82

    Lijekovita bilja

    Dobio danas sjeme, boga mi jeli to malo sjeme :icon_e_surprised: Moral budem sa povečalom sijati :biggrin: Jel se to sijeme mora staviti nekam na vlažno da malo nabubri ili direkt u zemlju i dobro zaliti?
  14. Zagi82

    Krečemo sa OPGom

    Te cijevi su izvorno za plastenik i uv stabilizirane. I dosta su teške pa budem videl kak bu.
  15. Zagi82

    Krečemo sa OPGom

    To bi morao biti zbilja jak vjetar jer sila se odvodi vertikalu koja je zapiknuta. A snijeg budem ručno skidao. Naravno da nije tako stabilan kao željezni ali mislim da je dosta stabilan protiv vremenskih uvjeta koje ovdje vladaju. A lukovi su u razmaku od metar. Ako je zaista preslab vidjet...
  16. Zagi82

    Lijekovita bilja

    Uskoro dobivam sjeme mente i kamilice. Mislil sam ti stavit u kontejnere i kasnije u plastenik. Ima ko kakvih savjeta oko temperature? Jel bolje u tegle pikirat pa stavit u plastenik ili rađe na otvoreno? Hvala na odgovorima
  17. Zagi82

    Plastenici

    @gogo predivne slike. Kako kontejnere lijepo vidjeti :smile: Ne kužim kaj mi sa tim očeš reći. Pa nemrem sad još pikirat.
  18. Zagi82

    Krečemo sa OPGom

    Ne mora se savijati jer su fleksibilne.
  19. Zagi82

    Plastenici

    5-sezona folija. Vele da izdrzi pet sezona (godina). Nije zuta nego je mlijecno bijela.
  20. Zagi82

    Plastenici

    Kolko Watt-a pa ima takav kalolifer odprilike?
  21. Zagi82

    Krečemo sa OPGom

    Evo nemam ti pojma koji je promjer, ja mislim da 3/4". Moram pogledati. Dužina je oko 8m
  22. Zagi82

    Bla bla svaštara

    Kod nas blizu Krapine ga je bogme palo dobrih 15cm :icon_hang:
  23. Zagi82

    Plastenici

    Imaš slike ovdje: http://poljoprivredni-forum.com/showpost.php?p=904145&postcount=24 Cijevi su fleksibilne, saviješ kako ti treba. Kupili smo u Cipru, agrocentar blizu Krapine. Nisam siguran, mislim da su 8m duge. E da, zaboravio sam ove spojnice. Sad neznam kolko koštaju. Stavio sam ih na...
  24. Zagi82

    Plastenici

    Moj ti je 20x4.5(5) a cijevi su uv stabilizirane plastične i koštale su 40 HRK komad. (21 komada) Drvene gredice sam kupio kod pilane, 30 kn komad. 4 Komada. 5 drvenih stupova po 3 metara visine. 40 kn komad, 5 komada. Folija 5-godisnja 1500 kn. pola gajbe pive oko 60 kn. Nas je koštao novi oko...
Na vrh