• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    Krmno bilje i travnjaštvo

    Staviš 250, 270 i bočna 165, 185 :)
  2. toma84

    nedoumica oko kupnje; Case ili Same ?? - SAME ANTARES 110

    Re: Case ili Same ?? Smanji slike pa ih stavi
  3. toma84

    Same ANTARES 110

    Ak mu drlja ne stane na kraj neće niš. Samo nek dela, to su jako dobri strojevi. U ono vrijeme u samom vrhu
  4. toma84

    Same ANTARES 110

    To ti je makina od traktora :)
  5. toma84

    Zetor

    Od Zlatka :)
  6. toma84

    Prikolice za razbacivanje stajnjaka

    Kaj veliš na ovu :) http://www.njuskalo.hr/zastita-gnojidba-navodnjavanje/prikolica-oglas-7241352
  7. toma84

    Lamborghini Cross 674-75N

    Explorer 3 ti je R3, a Explorer2 ti je zračnjak sa kockastom haubom, a kasnije je imao ovu kosu i radio se negdje do 2007-2008... Prvi modeli su bili zrakom hlađeni, kasnije su imali vodom hlađene motore
  8. toma84

    SIJAČICE ZA KUKURUZ

    Da pogledam u papire pa ti javim...
  9. toma84

    JARA ZOB sjetva-žetva, 2012.-2013.-2014.

    Mi imamo u planu posijat nešto zobi, jer nismo ništa ovo proljeće, e sad da li je kasno... Inače za nju je bolje čim prije...
  10. toma84

    Rotobrane / Rotodrljače

    To mu bude malo preveć, makar ja tako mislim. 2,5m mu je taman...
  11. toma84

    Krmno bilje i travnjaštvo

    Koliko ti imaju marže :)
  12. toma84

    Krmno bilje i travnjaštvo

    Fala na info
  13. toma84

    Krmno bilje i travnjaštvo

    Gdje u bjelovaru ima sjemena?
  14. toma84

    Krmno bilje i travnjaštvo

    Je ima kakve veze ako je prošlogodišnje sjeme?
  15. toma84

    Krmno bilje i travnjaštvo

    Koliko je ide na jedno jutro?
  16. toma84

    Krmno bilje i travnjaštvo

    Zna li ko gdje i po kojoj cijeni se može nabaviti SU SU
  17. toma84

    Prikolice za razbacivanje stajnjaka

    Još ju špricni i ko nova :)
  18. toma84

    BALIRKE ZA OKRUGLE BALE

    Ide ti s lančanikom dolje. zašto skidaš valjak?
  19. toma84

    BALIRKE ZA OKRUGLE BALE

    Ima ti ventile. Kkav ti je upravljački sistem, žuta kutija? O kakvom klinu pričaš na valjku?
  20. toma84

    BALIRKE ZA OKRUGLE BALE

    Mogu reć ne loša kupnja. Stroj izgleda u dobrom stanju. A čuj traktor bude radio alio malo sporije nego koji jači.
  21. toma84

    BALIRKE ZA OKRUGLE BALE

    Ne puštaju van ulje nego propuštaju ulje. Pumpe su tu negdje 35-40 litara koliko znam na oba modela
  22. toma84

    Malčeri

    Ovog plavca sa slika :)
  23. toma84

    BALIRKE ZA OKRUGLE BALE

    Ako se otvaraju vrata samo treba dat reparirat cilindre ili pogledat malo ventile... Inače kaj nisu te balirke 120x125 kao i 250, 255...
  24. toma84

    Sjetva KUKURUZA 2013.

    A čuj svinje ti kod mene brste kukuruz pod uličnom rasvijetom i 10-tak metara od kuće... Tak da , kad je gladna ništa joj ne smeta...
  25. toma84

    Malčeri

    Trebao je gospon M doć u moj šor malo mlatit, ali za sad stalo, valjda bude nekad pa da vidim mrcinu uživo :)
Na vrh