• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. K

    Aparati za zavarivanje ili po domači "švasaparat"

    Ja sam rekao da mi se čini kao da su s broda ispale u more i tamo provele par godina:)
  2. K

    Aparati za zavarivanje ili po domači "švasaparat"

    Nije naravno,ima i poštenih ljudi.
  3. K

    Aparati za zavarivanje ili po domači "švasaparat"

    Kolega je odnesao čovjeku variocu koji ima radionu,nije neki selski majstor,rekao je da niš od njih. Ja ih imam doma,nisam ih bacio ali ne koristim ih,probao sam inox variti ali samo se zacrvene i zalijepe..nebitno dal su na + ili - polu. S obzirom da nisu bile skupe,ne sekiram se;)
  4. K

    Aparati za zavarivanje ili po domači "švasaparat"

    Odneso kolega susjedu koji je varioc,rekao je da ih bacimo u smeće. A do tog zaključka smo i sami došli nakon što smo probali variti.
  5. K

    Aparati za zavarivanje ili po domači "švasaparat"

    Probaj odmah variti..mi smo prije par godina našli oglas da se prodaju oo 10kn/kg inox elektrode,istog proizvođaća..elektroda samo zalijepi i užari se. Isprobano na više različitih invertera..nisu valjale. Nadam se da tvoje valjaju.
  6. K

    Gorivo ti ljuto ...

    Koliko bi onda poticaj trebao dobiti netko tko ima dobru zemlju,i prinos od 15t kukuruza po ha,a koliko onaj tko ima lošu zemlju,i prinos mu još i suša desetkuje i ima 3t/ha? Bez uvrede bilo kome,ali te mudrolije mi izazivaju probavne poremećaje... Zašto bi ja sa dobrom zemljom i boljim prinosom...
  7. K

    Massey Ferguson

    Koji massey je u pitanju?
  8. K

    Massey Ferguson

    Filter zraka zaštopan.
  9. K

    Gorivo ti ljuto ...

    Znam tko nas handri,sve mi je jasno,samo bolit će me "uvo" kad si ovi koji nas handre budu platili gorivo od svoje teško zarađene plaće,koji ne odgovaraju za propuste koje naprave i koji kad budu u istim "gov*ima" kao i mi,pa kad netko ne izvrši ono što obeća itd.
  10. K

    Gorivo ti ljuto ...

    Mene samo zanima,kak to da niti jedan novinar nije istražio koje se količine naručuju/kupuju u nekom trenutku. Tipa danas neka rafinerija ili tko već kupi određenu količnu po 100$. I sad drugi tjedan cijena skoči,automatski poskupljuje na benziskoj cijena. A kada padne na 90$ cijena,onda nema...
Na vrh