• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Frenki F3

    IMT 539 i 533

    Ekipo, pitanje: Pušta zrak na ručkici ventila zraka , vidim ima seger, je tko možda to raskupusal kad? Da me kakvi feder ne pogodi f piksu. To je wabco licenca made in Yu, od 84' je do sad držalo, a traktorče ima xx hiljada vur
  2. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Jutro radni narode
  3. Frenki F3

    VIC

    Ček, ja sam mislil da se ta ne računa :LOL:
  4. Frenki F3

    VIC

    E hebi ga, ja ih imam 12 :giggle:
  5. Frenki F3

    SMIJEŠNE SLIKE

    :LOL:
  6. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Molite sa mnom🙏 I dafeku je Martinje ovaj tjedan, bome pije
  7. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Ti nije bilo čudno kaj u krugu od par km oko restorana nema ni jednog peseka i miceka? :LOL:
  8. Frenki F3

    Slike krajolika

    Vu kletičke drage na zagorskom bregu...
  9. Frenki F3

    SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

    U ovom slučaju više nije ni bitno, nažalost. Nek mu je laka Hrvatska gruda
  10. Frenki F3

    SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

    Ma znam, al imaš više šanse da preživiš
  11. Frenki F3

    SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

    Ma, užas, vjerojatno iz viđenja poznam čovjeka. Taj dio u Ključu su bregi i zafrknuti teren sam po sebi. Ja bi te traktore bez kabine zabranil
  12. Frenki F3

    Kuhinja

    U pravu si, jako loša ( glupa ) navika. Nebi ni skužil da nisi primijetil. :ppozdrav:
  13. Frenki F3

    Kuhinja

    Uvijek tak okrećem , ne znam iz kojeg razloga...navika ili ludost na isto ti dojde:rolleyes:
  14. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Pa nisam ni mislil na šleper, to nema veze sa temom. pitam za auto, ja teško da tolike km napravim. Iskreno, ja nakon 4 sezone ( ajde 5 ) mijenjam i ljetne i zimske radi sigurnosti
  15. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Pajdaš, četiri sezone a godišnje 15-25000km...znači između 60000 i 100000 km sa gumama, opaa, svaka čast (y) ..odaj mi tajnu dugovječnosti toliko meni treba sa dva seta
  16. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Dečki, guma glavu čuva. Zimska je zimska a ljetna je ljetna. Te all season su kak Deda Marek veli- nit v rit nit mimo. Pustite malo km i sl. Ponekad je i malo cijela vječnost. Treba uložiti u set ( felga+guma) i doma v garaži samo zamijeniš i gas. Odmah vidiš kočnice u kakvom su stanju. Samo...
  17. Frenki F3

    Slike krajolika

  18. Frenki F3

    VIC

    Doooobar :ROFLMAO: :hahah:
  19. Frenki F3

    Automobili

    Jesam, onu prvu ( facelift) verziju s 1.5 dizelom, 4x4 , morem ti reči da osim plastike iznutra to uopće nije loš auto...dapače...
  20. Frenki F3

    Kuhinja

    Kad vidim gornji post točno mi sline idu...ali idem i ja ubaciti nekaj u kljun jer celi dan frka strka
  21. Frenki F3

    Automobili

    Hvala, slažemo se I tu se slažem al neki kompromis mora biti Onda mu bar nebum mogel "dušu izvaditi" :ROFLMAO: Čeka te za testnu vožnju, pred svima obećajem, moreš ga i zmazanog vrnuti:ppozdrav: Hvala lega, to je najbitnije. Sve ono gore napisano uvažavam bez imalo zadrške. Isprobal sam...
  22. Frenki F3

    Slike krajolika

    Kamniško Savinjske, moje prve Alpe u životu...tu je sve krenulo. Predivno
  23. Frenki F3

    Šta smo radili danas 2

    Slaba je rezolucija slike, meni izgleda da su joj hlače na riti pukle :ROFLMAO:
  24. Frenki F3

    Automobili

    Znam sve , promišljal sam puno o tim problemima ali po takvom ništ ne valja. Imal sam vitaru milhybrid, top autek, doslovno nikakvi problemi. Sinek ima onu x186 skyactive mazdu, isto taj milhybrid, skoro 100000 km, samo redovni servis i ništ. Znam, dugoročno se mora pojaviti neki problem (...
  25. Frenki F3

    Automobili

    Još nije došla zvijerka, nadam se u tjedan dva...javim uglavnom ak me žena ostavi :ROFLMAO:
Na vrh