• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    Oranje, oranje, oranje...2

    Krešo pa s tim mora ić :)
  2. toma84

    Gallignani

    agroklas koliko znam
  3. toma84

    problem sa silažnim balama

    Ova je masnaaaa :)
  4. toma84

    SILIRANJE sezona 2009.-2010.-2011.-2012.

    Ma ne, ne planiram to raditi :)
  5. toma84

    Pozdrav iz Karlovca

    Kaj se tu neke dila :)
  6. toma84

    toma84

    Da sporedna ulica u smjeru kanala :)
  7. toma84

    Pozdrav iz Karlovca

    Evo malo Kupe u mom kraju :) I kanala Kupa-Kupa
  8. toma84

    Pozdrav iz Karlovca

    Eee bok, sad naletih na temu, promakla mi prije. Nisam bi, neda se meni to :) A slike Kupe, bliže mi je kanal Kupa-Kupa :)
  9. toma84

    problem sa silažnim balama

    ja imam na istoj lokaciji stalno, nisam ništa radio u vezi miševa, ali možeš napraviti otrova i stavš im u kativne rupe. A kaj se tiče flekova sa strane, može bit kakva mala rupica neprimjetna ili jednostavno masa na tom mjestu nije fermentirala dovoljno ako je lošije kvalitete ili suhlja. Može...
  10. toma84

    problem sa silažnim balama

    Probao sam i tako ali mi nije imalo efekta zbog skakanja mačaka na njih, ovako se ne penju... A nagne se par bala, ni to strašno, nije im ništa :)
  11. toma84

    problem sa silažnim balama

    Evo mojeg skladištenja lanjskih, otpada nisam na 200 bala imao ni dve bale. Nisu mačke skakle po njima, a i miševi ih nisu dolje izbušil. Transport je odma, a dižem ih nakon mjesec dana dok otkipe jer mi se inače iskreću mada ima slučajeva da se i kasnije nagnu... A ovo su neke od dotičnih...
  12. toma84

    problem sa silažnim balama

    A prve dve kao što kolega kaže miševi buše i kvari se (jednu godinu sam imao 30% i više otpada). A teorija o naslanjanju bala jedna na drugu pa da se kvare, ne prolazi, jer moje su svake godine naslonjene jedna na drugu, a i zadnje 3 godine ih dižem tako da mi manje prostora zauzimaju. Igra...
  13. toma84

    Oranje, oranje, oranje...2

    Pa baš ti je i dobar dve brazde za manje parcele i okretač k tome, samo piči. A čuj, tvoja volja... Meni je samo žal ka nismo uzeli okretač ali sad je kak je... I ovaj me kaj imam jako dobro služi :)
  14. toma84

    Hurlimann XT 130

    Oooo, Markane, ponovili se :) tek sad primjetio. Neka dobro služi. Jedino mu fali PVH i PTO :)
  15. toma84

    Malčeri

    Ko je uvoznik te marke malčera i koliko si dao za svog?
  16. toma84

    Nova balirka za kockaste bale

    Markant 50 može raditi sa manjim traktorom, dijelova ima u HR za svaki tip balirke, samo treba tražiti :)
  17. toma84

    Cijene baliranja

    A čuj, takve su cijene u mom kraju...
  18. toma84

    Pozdrav svima na forumu od kumića

    Samo teraj. Neka te vjerno služi ergela :)
  19. toma84

    John Deere 6830

    Svaka čast, pravi strojevi. Sad malo pošteda Fendonje :)
  20. toma84

    Torpedo TD 55 A

    Zato imaš EX 95 :)
  21. toma84

    Balirke marke Claas

    Lancol inin ili koji drugi, da se ulje čim bolje drži za lanac, neće toliko ni sliniti onda. JA sam ceć oko 10l potrošio ulja s tim da sam uzeo orlenov pilarol koji je jako rijedak i ne kupujem ga više... Imaš i orlenov lancol, on ti je gušći. U cijeni su jeftiniji od ininog
  22. toma84

    Torpedo TD 55 A

    Za sve je dobar samo za blato ne :)
  23. toma84

    Balirke marke Claas

    Koliko su veliki rezervari? Mora biti masni lanci i lančanici, Uzmi lancol, on manje slini i olje se drži za lance. Imaš na desnoj strani EHR ventile?. Tu ti se nalazi i jedan aluminijski kotačić kojim reguliraš tvrdoću bale. Inače mora bit skroz zatvoren
  24. toma84

    Pozdrav iz Karlovca

    Dobrodošao zemljak :)
Na vrh