• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    IMT 565

    Ooo pa taj će ikočiti sad :)
  2. toma84

    JARA ZOB sjetva-žetva 2007.-2008.-2009.-2010.-2011.

    Sije se u jesen, ista količina kao i obična, ima i bijele jesenske u zadnje dve godine. Teža je od proljetne nešto i bolja za ishranu...
  3. toma84

    Objekti - Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

    Imaš neki novi priključak za traktor iza njega :)
  4. toma84

    Špaga za balirke

    Ja uzeo neki dan Tornado TIP 400 10kg 220kn, cijena ko i prošle godine.
  5. toma84

    Roto kosa kuhn gmd 500

    Jakopić. Jesi pitao u poljonovi koliko dodu djelovi?
  6. toma84

    Massey Ferguson

    http://www.konedata.net/Traktorit/MF2625.htm
  7. toma84

    Balirke za kvadratne bale , opća rasprava

    Hvala na odgovoru
  8. toma84

    Balirke za kvadratne bale , opća rasprava

    Ovak imam Claas Markant 50 i interesira me kakvo ulje se sipa u getribu? Hvala!
  9. toma84

    Krmno bilje i travnjaštvo

    A doma je hvataljka. Najdalja njiva mi je 2km od stovarišta i bržiji sam ovako. Kasnije ih samo posložim na kat dok malo odleže
  10. toma84

    Krmno bilje i travnjaštvo

    I kod mene se ovaj tjedan radilo na ovom Sa Nastavak slijedi već sutra ak vrijeme dozvoli :)
  11. toma84

    Krmno bilje i travnjaštvo

    Itekako potrebno, veliko je opterećenje u najdaljoj toči kod hvataljke.
  12. toma84

    josip123

    Dočeko si i taj dan. Sretno s njim i neka dugo služi
  13. toma84

    Imt 5106

    Kaj nema više ks ako ima roto pumpu?
  14. toma84

    Krmno bilje i travnjaštvo

    A čuj, preživili to strojevi. Bilo je to testiranje :) A bale su mi oko 800kg svakak ak je kvalitetna trava
  15. toma84

    Krmno bilje i travnjaštvo

    Ja sam ih jednu jesen napravio 1060kg, znaš da je bilo straha za vilice :) Napred hidrauliku i imaš odma i uteg, i ujedno nosaš dve :) Ima po oglasnicima polovnih povoljno
  16. toma84

    Imt 5106

    A znam ja to, imaš i stranicu kaj stavio, tamo su podaci za skoro sve traktore
  17. toma84

    Krmno bilje i travnjaštvo

    Treba bolje vilice :)
  18. toma84

    Imt 5106

    Ah, neću se prepirat... Za koji god znam 577, nova ili stara linija, ima 70 ks, a čuj imaš poseban traktor...
  19. toma84

    Krmno bilje i travnjaštvo

    Normalna količina na površinu. A čuj, vilice ako nisu jake, pucaju, teret je to i neravnine...
  20. toma84

    Imt 5106

    Može imat malo više ali ne 10 ks
  21. toma84

    Imt 5106

    Koliko ja znam 577 ima 70 ks, a ostale varijante su ovdje http://www.konedata.net/Traktorit/IMT577.htm
  22. toma84

    Sjetva KUKURUZA 2011.-2012.

    Mi danas završili sa sjetvom. Sijao se
  23. toma84

    BALIRKE ZA OKRUGLE BALE

    Znam lika koji je radio s takvom balirkom i Explorerom 70. Išlo je ko, traktor ju je tjerao bez problema
  24. toma84

    Imbra iz Ozlja

    Dobro došao na forum
  25. toma84

    Krmno bilje i travnjaštvo

    10 je neka normalna brojka po jutru po meni.
Na vrh