• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Krumpironja

    Labin progres sa turskim motorom

    Antor, mislim da nemaju eko normu za europu
  2. Krumpironja

    AGT

    Imaš slične trktore drugih marki
  3. Krumpironja

    Kupujem plug za vađenje krumpira

    Ja sadim 40kila i nisam prodo traktor😝 Pa eto ako znaš šta je unosno kreni nitko te ne drži😂
  4. Krumpironja

    Općenito

    Uzmi u bazenu kubik vode i zalij stupove prije vađenja😜
  5. Krumpironja

    Općenito

    A to nece bit iz moga kraja otoka...a ti ih na ruke brže vadis😜 danas si dva skinuo heh
  6. Krumpironja

    Općenito

    Sa lancem naoravi dva kruga na dnu kolca i na zadnju hidrauliku van
  7. Krumpironja

    Malčeri

    Meni su ruke od hid na ac od harodksa i nije bilo šanse sa ničim bušit, meštar na plin probio rupu
  8. Krumpironja

    Kupujem plug za vađenje krumpira

    U mom slučaju barem pola priključaka šta imam mi je luksuz jer mi godišnje netrebaju ni 5-6 sati pojedinačno ali nije mi žao novaca jer obavim posao bez da se mučim zato ako misliš na duže vrijeme kupi si vadilicu i radi ko gospodin ako je garažiraš radit će ti 20 godina bez greške i ako gledaš...
  9. Krumpironja

    AGT

    I ac je moro nešto radi normi mjenjat serije tako da me nebi cudilo
  10. Krumpironja

    Kupujem plug za vađenje krumpira

    Mislim da je 4000 sa kardanom plus pdv sve skupa 5000 ja sam kupio pred 3-4 godine ju i godisnje vadim do tone krumpira i nije mi zao para, dodem izvadim ga pokupim i vrecu i doma
  11. Krumpironja

    Kupujem plug za vađenje krumpira

    Prodaju se dva na fejsu ali za motokultivator ostaje ti jedino preradit ga, ali ruku na srce mali i kasniš zato i ih nema za kupit ja znam da sam na proljece gledo tamo negdje 3mj i bilo ih je zato sam i reko da pogledaš oglase ali očito se prodalo
  12. Krumpironja

    Kupujem plug za vađenje krumpira

    Imas po oglasima potraži nisu skupi
  13. Krumpironja

    Općenito

    @swizach ces imat sta pustit za drugu godinu?
  14. Krumpironja

    Krumpir

    Ova mi se pokazala najbolja za pec i kuhat a traje skoro do novoga
  15. Krumpironja

    Vremenske prilike-neprilike

    Pa recimo da je kolega bio u pravu...ili ima ludu srecu ili nesto zna...
  16. Krumpironja

    Krumpir

    Vidit cemo drugi tjedan sta ce bit
  17. Krumpironja

    Krumpir

    To je i meni čudno jer do sada je uvijek odradio dobar posao 10min i već bi bile gotove zapjenile bi se i popadale
  18. Krumpironja

    Automobili

    Meni su na 130 otisle bila je ta deplhi 2004 godine je kangu ali evo ja sam napiso svoja iskustva ja na ac vidim razliku u gorivu i lani zadnji dan berbe mi je novi ulozak dizne koje je na proljece stavljen zacepilo Kod nas ocito dolazi škart roba
  19. Krumpironja

    Krumpir

    A nije ni neka premija onaj gore sa velikom cimom je manji nego ovaj koji je sađen isti dan i slabije napredovo
  20. Krumpironja

    Krumpir

    Nemam šta čekat tu i tako ga sunce samo prži da kuha a ovaj više ne misi rast
  21. Krumpironja

    Krumpir

    A nije ni daleko dosta je sitnoga recimo dva krupna dva srednja i ostalo malo...i bez obzira na cimu koja se jks dobro drzi ovaj krumpir vise nije mlad jer mu je korica vec tvrda ne guli se prstima,tako da mislim da je on gotov po pitanju rasta a nije ni povezan sa korijencicem
  22. Krumpironja

    Plavi dizel odlazi u povijest

    Ja se ne mogu složit sa time, razlika je osjetna meni traktor dimi više sa plavim i tromiji je u odnosu na eurodizel i to ne dimi crni dim nego plavkasto, po zimi kad je hladan motor sa plavim nutra prvo paljenje dimi dok se ne zgrije ko da je sve krepalo u motoru dok sa eurom ne dimi, ja...
  23. Krumpironja

    Krumpir

    Kisa se neda nadomjestit sa nicim, to je više da se smanji stres za kratko vrijeme do kiše Na ove temperature ja bi rađe da ništa ne pada nego da se nadam kiši a dode led
  24. Krumpironja

    Krumpir

    Ma za doma ce ga bit to je bitno
  25. Krumpironja

    Krumpir

    Evo ja sutra ujutro idem jednu parcelu izvadit tamo je gotov, ovoga cu jos pustit, probo sam kopat znaci ovo je krumpir od 3 rupe...recimo da je okej ali nije velik i ima dosta sitnoga...da je bilo kiše tu bi ga bilo puno puno više
Na vrh