• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Krumpironja

    Općenito

    Pa to rijesavas sa brzinom kretnje traktora, ako neces fino ides brze da hvata vise nove zemlje a dubina onako...mislim da bez skije ni moja geo ne ide puno plice
  2. Krumpironja

    Općenito

    E pa to je onda traktorska freza...jer kopačica je zato da bude okretna i lagana za uporabu, a ovo je nepokretni komad zeljeza😂 onda kupis frezu za traktor i radis jos lakse od ovoga
  3. Krumpironja

    Općenito

    Vidio sam takvih po netu imas vise vrsta, nikad mi nije bila jasna poanta takvoga stroja, neokretan je, nije samostalan ne mozes ga vozit po cesti, neka masina koja bi htijela bit traktor ali nije, nisam odusevljen sa time
  4. Krumpironja

    Općenito

    A ne smeta to barem su si ocistili parcelu temeljito😂
  5. Krumpironja

    Općenito

    Pa meni mladi nasad i nije neki problem...pofrezam, posadim, kad zatravi opet pofrezam ono sta ostane prodem sa motikom i tako u krug😂😂 skoro da mi je veci posao postavit armaturu nego brinut o mladom nasadu😂
  6. Krumpironja

    Antonio Carraro

    Ljudi ce rec da sam pristran ali ja tv nebi preporucio pored ovog ac...ako je to dilema bolje ulagat u ac nego u tv a ac se ne kvari nista vise od tv moze samo manje, a razlika je ogromna
  7. Krumpironja

    Antonio Carraro

    Ako se ne razumis u neke osnove mehanike nikako
  8. Krumpironja

    Antonio Carraro

    Pa ako gledas da su tomo vinkovici oko 30tkn ja mislim da ovaj vrijedi tu razliku bez obzira na godine, kvaliteta izrade nije uopce usporediva, taj ima i servo i drugaciji mjenjac mozes pogonsku imat, sve to dize cijenu u odnosu na ostale polovne toga godista, bitno da je motor i mjenjac dobar...
  9. Krumpironja

    Tv serije 800

    Za pakne ima jos uvijek i nije skupo, ja sam 300kn platio reparaciju obe na stražnjim kotačima a toliko je bila jedna nova po kotacu... Ako netko zeli kupit tv 826 sa original servom maska je razbijena ali je mehanicki okej mislim da ima oko 1300sati, papire ima regu nema odjavljen ne cijena je...
  10. Krumpironja

    Općenito

    A ja imam utrku sa vremenom nadam se da cu imat 50% ocisceno prije cvatnje a jos moram spricat i proc sa novom igrackom ispod redova da ocistim cokote i travu koju nije herbicid
Na vrh