• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. N

    Šta smo radili danas 2

    Utoku je antidepresivna terapija,,, po gomili trajat ce duže,,, I ništa bez dopinga:ppozdrav:
  2. N

    Šta smo radili danas 2

    I jedno i drugo,,, kad mi u zamrzivaču upali se rezerva,, onda pada mrtva glava,,, podmirim sebe i djecu,,a ostalo prodam,, nečeg pola,,,pola,,, stim da imam lično pravilo,, Što nebih da mi neko proda,,, i ja nebih da prodam, drugima,,,netražim mušterije uvijek imam one stare,,,
  3. N

    Šta smo radili danas 2

    Ovaj seoski turizam,, Slomi čovjeka ccc,,, Nije svinjokolj,, nego junokolj,,
  4. N

    Dogodovštine iz naših života

    Ja imam jednog jarana,,isto u godinama,, a i dalje boluje za seksom,, I on kaže,, Nemogu više j....at,, al mogu lizat ko cuko (pas),,
  5. N

    Dogodovštine iz naših života

    Meni ako bi ko htjeo što pokloniti,,nemora bit knjiga,,jer što sam čito, čito sam,,necu se ljutiti i kad bi bila gajba piva,,, Upsss valja poklon zaslužiti,,a ja sumnjam da je neko na ovom forumu dobio kakav pametan savjet od mene,,:ppozdrav::ROFLMAO:
  6. N

    Šta smo radili danas 2

    Dobra roba za izradu peke,,,
  7. N

    Šta smo radili danas 2

    Jel su to možda pivske bačvice???
  8. N

    Poučne priče, aforizmi, poslovice, anegdote

    Dobro čovjek zbori,,, Isto tako i ja razmišljam,, možda što na ledjima imam lijepih godina kao i on,,
  9. N

    KOLINJE - - - izrada suhog mesa, kobasica i ostalih stvari od mesa

    Zasigurno,,nije iz Turske, :hahah::hahah:
  10. N

    Šta smo radili danas 2

    Da i to pojasnim,,, posebna posuda je mjera,, idem tritikale 4 ,ječam 2, pšenica 1, zob 1,,kako koje žitarice raspolažem,, inače je sve moja proizvodnja,,,a za mene u ovim godinama sve kante su jupolke,,teške su,,:ppozdrav:
Na vrh