• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    ŠANANA IMT 565

    Mjenjaj za novo :)
  2. toma84

    Reparacija IMT 577- DV

    Da li na 560 može ić motor od 577 bez ikakvih pripasivanja. Da li pašu svi šarafi i rupe na jednom i drugom?
  3. toma84

    Kaj kupiti??

    Osobno bi uzel najjeftinijeg iz sdf, ali ako misliš naknadno stavljat na njih kabinu, pogledaj si koliko dode, tako da ti ne ispadne skuplje od Landinija. Po meni svi su slični traktori, samo HF odskakuje, ali najvjerojatnije ima i nešto opreme više a i nadam se kabinu za tu cijenu :)
  4. toma84

    Zašto IMR motori teško pale u zimi

    Imam doma3 IMT i po zimi pale bez problema, normalno treba ga zagrijat malo. Pripazi na vodu u akumulatoru da li je imaš i kakav ti je akumulator, ako je stariji treba ga puniti. Mene je prošlu zimu zezalo palenje, nisam obraćal pozornost na akumulator, a voda je isparila bila i nije se punio...
  5. toma84

    Reparacija IMT 577- DV

    Nie valjda da će kočnice na IMT radit, mislim :)
  6. toma84

    Imt 5170

    Kad se upali, ali fućka negdje :) Koliko to popije na 1ha oranja?
  7. toma84

    MF serije 30xx

    Ide na nešto veće valjda :)
  8. toma84

    Sjetva KUKURUZA 2011.-2012.

    Kod mene godinama se sije A24 i M34 i prinosi su isti, moglo bi se reć konstantni tako da ni ne pomišljam na neki drugi hibrid
  9. toma84

    Oranje, oranje, oranje...2

    Kaj nisi prodao MF-a
  10. toma84

    ŠANANA IMT 565

    Da vidio to, najvjerojatnije bila zamjena staro za novo iliti slabiji za jačeg :)
  11. toma84

    Pozdrav

    Dobrodosao imenjače :)
  12. toma84

    Deutz-Fahr Agroplus 100

    A da mu mahneš i drugi dan sa 10 000€ prodal bi :)
  13. toma84

    Deutz-Fahr Agroplus 100

    Ja sam uzeo kod njih balirku, prodavala je tada starija gospođa, kasnije išal za prednji utovorivač, bio mladi gazda ko meduza, trebaš iz njega izvlačit slova...
  14. toma84

    Kumic

    Dobro došao, potpis je mrak :)
  15. toma84

    FIAT (FiatAgri) - općenito

    Poslikaj zvjerku :)
  16. toma84

    New Holland T5000 (5030, 5040, 5050, 5060, 5070)

    http://www.agria-nh.hr/ Tu imaš sve modele i opremu, a za cijenu, najbolje da ih kontaktiraš
  17. toma84

    Imt 577

    Po meni jedan od boljih traktora sa istočne strane :)
  18. toma84

    Hidraulični top-link

    Klipnjača se može oktenut za 180°
  19. toma84

    Sušare za žitarice

    Koliko ja zanam plavi disel je prvenstveno namjenjen u poljoprivredi i ribarstvu za pogon motora. Lož ulje se koristi prvenstveno za centralna grijanja, a plamenici su koliko mislim (nisam vidio) slični samo u sušari se grije zrak a u centralnom voda. Ljudi suše na plavi ako ga imaju dosta,ali...
  20. toma84

    Sušare za žitarice

    Na ložak je koliko znam, tjera vlagu van, dok je tolika magla onda je i poprilična vlaga
  21. toma84

    Hidraulični top-link

    Di je taj trgovac
  22. toma84

    IMT

    Viđano i to na parkiralištu skroz dole :)
  23. toma84

    IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

    Nema veze kaj stara, moja je jedna oko 75-te i nikad nije španer puko, tjeral ju godinama sa 60ks i nešto sa 95ks. Samo ne smiju bit lanci labavi
  24. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Da, gorivo nam je vrhinsko pa nebi smio dimit, kaj ne :)
Na vrh