• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. toma84

    IZVOZ GNOJA I GNOJOVKE

    A ja ne tjeram na 100 pa se dogodi isto. Španeri pre slabi ,a lanci kad se otegnu treba ih napet i radi ko urica
  2. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Di je to slikano, nekak mi poznato ili mi se samo čini :)
  3. toma84

    Božić i Nova Godina

    Čestit Božić svim forumašima i njihovim obiteljima
  4. toma84

    fendonja

    A gle treba uskladit brzinu kretanja po vaklu i nema nikakvih problema. Ne može jednako gutat balirka debeli vakal i tanak...
  5. toma84

    fendonja

    Da, Explorer 95 Classic
  6. toma84

    Vucko

    Dobrodošao na forum
  7. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Duuuga devetka
  8. toma84

    fendonja

    Bez noževa ide i sa 60ks. Fendt ima 95 ks koliko mi se čini. Ja sa svojim 95ks tjeram bez problema takvu balirku sa 14 noževa samo nije kombinacija... Teže mu je samo kaj ima za vuć veću kilažu ali to je najvjerojatnije raspoređeno na rudi. Ne mora omatat i odma balirat ko neki kaj ju vuku sa 120ks+
  9. toma84

    Oranje, oranje, oranje...1

    Legendarni 577 :)
  10. toma84

    Same

    Nek prođe do doktora prije :)
  11. toma84

    fendonja

    Dobro došao na forum :) Balirka ni ništa treža na kardanu nego obična samo je masa veća ma je zeznuto na kosinama sa takvim "manjim" traktorima... Inače strojevi ok, daj još slika...
  12. toma84

    Same

    Ja ga nebi mjenjao za Zetora...
  13. toma84

    Fendt

    Kad dolazi makina :)
  14. toma84

    Fendt

    Kaj se je uzelo??? Novaca???
  15. toma84

    Pozdrav svima

    Dobro nam došao na forum, daj malo slikica :)
  16. toma84

    Traktorske RALICE

    NIJE MI JASNO ZASTO CITIRATE SLIKE BESPOTREBNO Bobo Kolika je radna dužina cilindra i di si ga i po kojoj cijeni kupio?
  17. toma84

    Same

    Jooo, to Laser, ja mislio Explorer. Mislim...
  18. toma84

    Same

    A ovisi koliko je očuvan. Max po meni 10 000€ i to ak ti ko da... Da je 70 i sam bi razmislil o kupnji :) Bolje ti onda Antares nego DF 106, traktori su sličnih gabarita ali je Antares jeftinijiu startu i jači motor za iste novce
  19. toma84

    Lamborghini

    Strojčine i pol. Kako mi se viđa ovaj R6 110.
  20. toma84

    SILOKOMBAJN

    Puuuno, ali ipak je stroj :)
  21. toma84

    SILOKOMBAJN

    Vrlo zanimljiv. Koja je cijena ko zna takvom novom stroju :)
  22. toma84

    MF serije 30xx

    Možda ti sat laže. Imaš getribu 32x32 i trebal bi ić 40
  23. toma84

    Vogel&Noot plugovi

    A mislim da bilo koji od 14"
  24. toma84

    Vogel&Noot plugovi

    2x14 okretač :)
  25. toma84

    KRONE plugovi

    500-700€ ak je dobar
Na vrh