• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

fendonja

fendonja

Član
Tu od
11 Pro 2010
Poruka
327
evo novi sam na forumu..imam 19 godina..bavim se stocarstvom..na farmi trenutno imam 30 muznih krava i od tih 30 samo dvije su simentelke, a ostale su holstein...slike mehanizacije budu uskoro..:)
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Pozdrav i dobrodošao!!!
Odakle dolaziš?
Što imaš od strojeva?
Slika govori 1 000 riječi...
:)
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
evo novi sam na forumu..imam 19 godina..bavim se stocarstvom..na farmi trenutno imam 30 muznih krava i od tih 30 samo dvije su simentelke, a ostale su holstein...slike mehanizacije budu uskoro..:)
Dobrodošao !
:partyman:
 

fendonja

Član
Tu od
11 Pro 2010
Poruka
327
Pozdrav i dobrodošao!!!
Odakle dolaziš?
Što imaš od strojeva?
Slika govori 1 000 riječi...
:)

dolazim iz zagorja..od strojeva imam fendt-a 309c i imt-a 533,balirku claas uniwrap,samoutovarnu strautmann(al staru neku:D),plug 3 brazde okretac itd..budem stavil slike pa budete vidli..:finga:
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
pozdrav i dobro došao :supz::supz:
i daj slike što prije
 

fendonja

Član
Tu od
11 Pro 2010
Poruka
327
evo nkj slika koje sam nasel na kompu..fendt je slikan jos kod vlasnika prije mene
fendt.jpg

uniwrapka.jpg

samoutovarna.jpg
 
Posljednje uređivanje:

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
evo nkj slika koje sam nasel na kompu..fendt je slikan jos kod vlasnika prije mene
fendt.jpg

fendt ti je zvjer ... :supz::supz: di si ga kupio i kolko te košto ???
 

fendonja

Član
Tu od
11 Pro 2010
Poruka
327
fendt ti je zvjer ... :supz::supz: di si ga kupio i kolko te košto ???

kupio sam ga u francuskoj a kostao me cca 300 000 kn
 
Posljednje uređivanje:

fendonja

Član
Tu od
11 Pro 2010
Poruka
327
a balirka ko balirka..tera ju fend dosta dobro..malo po strmom ide teze jer je dosta teska ako su na njoj jos 2 bale sjenaze..:D..al zato ima zracne kocnice kaj dosta znaci na nizbrdici..:finga:
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Pozdrav i dobro došao, nego što su ti Fendt traktori toliko skupi? Toliko vrijede?
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Dobro došao na forum :)

Balirka ni ništa treža na kardanu nego obična samo je masa veća ma je zeznuto na kosinama sa takvim "manjim" traktorima... Inače strojevi ok, daj još slika...
 
Posljednje uređivanje:

fendonja

Član
Tu od
11 Pro 2010
Poruka
327
Dobro došao na forum :)

Balirka ni ništa treža na kardanu nego obična samo je masa veća ma je zeznuto na kosinama sa takvim "manjim" traktorima... Inače strojevi ok, daj još slika...

slike bi trebale sutra biti na forumu ako bog da..:supz:
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i dobrodoša,,,,,,,,..serojevi,,nema se ča reč,,,za čistu desetku,,,a i više,,,ako postooji,,,svaka čast..:prayer::prayer:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
a balirka ko balirka..tera ju fend dosta dobro..malo po strmom ide teze jer je dosta teska ako su na njoj jos 2 bale sjenaze..:D..al zato ima zracne kocnice kaj dosta znaci na nizbrdici..:finga:

Nebi trebao imati poteškoča sa njom ali ipak je on samo 90ks ako se nevaram. A po pretpostavci takva balirka bi trebala imati noževe a takve balirke idu znatno teže od običnih.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Bez noževa ide i sa 60ks. Fendt ima 95 ks koliko mi se čini. Ja sa svojim 95ks tjeram bez problema takvu balirku sa 14 noževa samo nije kombinacija... Teže mu je samo kaj ima za vuć veću kilažu ali to je najvjerojatnije raspoređeno na rudi. Ne mora omatat i odma balirat ko neki kaj ju vuku sa 120ks+
 

Najnoviji postovi

Na vrh