• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

fendonja

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Bez noževa ide i sa 60ks. Fendt ima 95 ks koliko mi se čini. Ja sa svojim 95ks tjeram bez problema takvu balirku sa 14 noževa samo nije kombinacija... Teže mu je samo kaj ima za vuć veću kilažu ali to je najvjerojatnije raspoređeno na rudi. Ne mora omatat i odma balirat ko neki kaj ju vuku sa 120ks+

traktor od 60ks ide sa njom ali nemoze napravit balu kao neki veci traktor,moze on balirat ali samo sjeno,jer mi stric ima claasovu 46 balirku i tero ju je sa zetorom 4320 ali samo je mogao sjeno,sjenazu je pokusao ali nije mogao stisnuti balu kak se spada a sad je tera sa hurlimannom xb max 100 i kaze da i njemu malo stvara probleme.
a imamo bisera u selu koji je sa imt 540 i sa fiatagri hesston 5650 balirkom isao balirati sjenazu a nije ni pola bale napravio vec je prokuhao,kantama smo nosili vodu :rolfer: :rolfer:
 

fendonja

Član
Tu od
11 Pro 2010
Poruka
327
Bez noževa ide i sa 60ks. Fendt ima 95 ks koliko mi se čini. Ja sa svojim 95ks tjeram bez problema takvu balirku sa 14 noževa samo nije kombinacija... Teže mu je samo kaj ima za vuć veću kilažu ali to je najvjerojatnije raspoređeno na rudi. Ne mora omatat i odma balirat ko neki kaj ju vuku sa 120ks+

toma..ti imas samea??
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
traktor od 60ks ide sa njom ali nemoze napravit balu kao neki veci traktor,moze on balirat ali samo sjeno,jer mi stric ima claasovu 46 balirku i tero ju je sa zetorom 4320 ali samo je mogao sjeno,sjenazu je pokusao ali nije mogao stisnuti balu kak se spada a sad je tera sa hurlimannom xb max 100 i kaze da i njemu malo stvara probleme.
a imamo bisera u selu koji je sa imt 540 i sa fiatagri hesston 5650 balirkom isao balirati sjenazu a nije ni pola bale napravio vec je prokuhao,kantama smo nosili vodu :rolfer: :rolfer:


A gle treba uskladit brzinu kretanja po vaklu i nema nikakvih problema. Ne može jednako gutat balirka debeli vakal i tanak...
 

Najnoviji postovi

Na vrh