• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. M

    Kuhinja

    Bijele zgance s krumpirom sam nedavno jel, sa tropom i kao salata uz to crveni luk. Ubil sam se. Kukuruzni zganci su se kuhali bez krumpira i jeli s toplim mlijekom. Mljac.. Moj zena skuha kokos i na toj juhi skuha kukuruzne zgance, nekaj prefino.. Uglavnom, ja bih mogel zivjeti na zgancima..
  2. M

    Kuhinja

    Moja baba je to zvala pražetina. Jajca, mlijeko i brasno pa na mast. Odrasel sam na tome, cesto puta bi bilo kukuruzno brasno i to bi mi bilo jos bolje. Uz to kiseli krastavci ili bilo kaj kiselo.. nisam to jel barem 10 godina..
  3. M

    Centralno i ostalo grijanje

    Mene za prijevoz uzme 120 e. A drva su cca 30 e/kubik. ove godine bukva/hrast pola pola, lani sami jasen, predlani grab/hrast. Ja sam prezadovoljan s tim drvima
  4. M

    Centralno i ostalo grijanje

    Ja kad god odem u sumariju V. Gorica nikad mi nitko nije rekel da nema drva. Sad kaj bude od drva, to bas nemres birati, ali nikad nije bilo da nema. Nikakvu vezu ni stelu nemam.
  5. M

    Centralno i ostalo grijanje

    Ja visemetricu pilim na cca 30-35 kalam i slazem u supu, sad cu u 2. Mj poceti polako piliti, kalati i slagati za zimu 26-27 trupce koji su mi dosli u 8. Mjesecu.
  6. M

    Vremenske prilike-neprilike

    Kod mene cca 27 cm od prekjucer i jucer.. i sad dobro pada
  7. M

    Božić i Nova Godina

    Sretna i vesela Nova godina svima!
  8. M

    Božić i Nova Godina

    Sretan Bozić svima skupa koji slave!
  9. M

    Isplata poticaja

    Ja samo znam da je u mom kraju od zemlje odustalo u zadnje 2-3 godine barem 4 poljoprivrednika koji su obradjivali do 20 rali. To je za neke malo, za moj kraj to je puuuuno zemlje. I te 2-3 godine tu zemlju nije nitko drugi uzeo da bi ju radio. Evo sad, zbog ne rijesenih imovinskih odnosa i...
  10. M

    Isplata poticaja

    Meni nikad nije bila jasna kallkulacija da ako se vise zemlje radi onda se isplati. Profit se, a i minus se racuna vrlo jednostvno. Zarada ili minus po jedinici povrsine je isti na 10 i na 100 hektara
Na vrh