• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. M

    Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

    Nije teška i lako se rukuje, mislim spretan si za granje, zivice i tak to?
  2. M

    Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

    Jrl netko zna gdje se proizvodi sthil ms 172? I kakva je to pila, dobar proizvodi ili plastika zapakirani u sthil. Treba mi mala pila za granje,imam borova, pa moram izmedju njih krciti
  3. M

    Oranje, oranje, oranje...4

    S kojim plugom imaš sliku
  4. M

    Vremenske prilike-neprilike

    Svaka čast, bez kabine. Nije to jednostavno. da bar tak hoće kod nas zarokati. Malo da bude mir od svega... malo lopatanja, pa kuhano vino, pa rakija. Ne znam, kad je bio snjeg, sve je bilo bolje, i kobase, spek sunka, buncek i Bozic je bio bolji, opusteniji, bili zdraviji. Nije bilo struje...
  5. M

    Spremanje sijena i trave

    Nije mu problem slepa?
  6. M

    Oranje, oranje, oranje...4

    To je ovaj plug, samo sam skinu zadnju brazdu dok sam imao 640. Sad imam same 90 ks pa orem tri brazde
  7. M

    Oranje, oranje, oranje...4

    Universal 640dtc,nemam slike
  8. M

    Oranje, oranje, oranje...4

    Ja sam trobrazni eberhart kupio za 4000 kn i skinuti jednu brazdu i to je zakon plug, malo poderan ali deblja daska nego novom oltu ili imtu
  9. M

    Savjet za kupnju rabljenog traktora

    Ide,ide samo da piše po forumu, tak ide..
Na vrh