• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. S

    Isplata poticaja

    Do 15.6 idu zaostaci, tako je bar rekao ministar.
  2. S

    Isplata poticaja

    I još sutra možda nešto kapne...
  3. S

    Isplata poticaja

    Zvat ću sutra agenciju pa pitati,nejasno je napisano bar meni.7 dana od sutra ili 7 dana mora biti u narednim novinama pa tek onda prijava.
  4. S

    Isplata poticaja

    Znači prijava kreće za 7 dana ili odmah?
  5. S

    Isplata poticaja

    Iskreno, nekako sumnjam da će ovaj tjedan što dati.Ja očekujem poravnavanja za osnovno,raznolikost...neka bar nekom nešto sjedne.
  6. S

    Isplata poticaja

    Da,fali poprilično novaca a oni govore samo o poravnavanjima.
  7. S

    Isplata poticaja

    Katastrofa od emisije.Tu i tamo pogledam poljoprivrede emisije od naših susjeda, sve i jedna bolje od naše.
  8. S

    Isplata poticaja

    Vjerojatno uplata bila jučer.
  9. S

    Isplata poticaja

    Lani je bila isplata u ožujku i pred kraj lipnja za osnovno,raznolikost.Ove godine su preskocili malo.Nisu to bile neke velike svote ali i to dobro dođe.
  10. S

    Isplata poticaja

    Treba ali tek kad izađe u narodnim novinama.
Na vrh