• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. K

    Aparati za zavarivanje ili po domači "švasaparat"

    Za tu lovu starog polovnjaka od 100tinjak kila sa bocom i ako još imaš trofaznu doma,mila majka;)
  2. K

    Mjera 6.3.1. - obrada zahtjeva

    Neznam napamet..možda nešto nisi upisao. Ako me pamćenje služi trebalo bi biti na kraju "potvrdi". I onda bude status "potvrđen"
  3. K

    Mjera 6.3.1. - obrada zahtjeva

    Mora sve biti potvrđeno. U tijeku znači da nisi potvrdio stavku.
  4. K

    MF serije 30xx

    Onaj ispod papučice;)
  5. K

    Uljana repica, sjetva-žetva 2010-2021

    Gledao sam na yt mađare kako imaji test na 36 i 72 ja mislim posijano,nisam našao rezultate,ali baš me zanima rezultat.
  6. K

    MF serije 30xx

    Promijeni cilindar. Čuo sam od par njih da promjenom gumica par dana riješavaš problem. Ja sam promijenio cilindar jer gotovo ista stvar se događala..samo se kod mene nakon što je prestalo propadat,držalo je par dana(kad je hladnije kraće, tokom ljeta dulje). Isto tako ako sam ostavio roto kosu...
  7. K

    Prenamjena zemljišta u voćnjak

    Logika mi govori da je gradnja moguća samo u građevinskom dijelu voćnjaka...tako da odi u grad,općinu,sjedište županije s brojem čestice i katastarskom općinom,i pitaj da li tu mogu šta graditi...ako nemožeš,nebude ti voćnjak "dao" mogućnost gradnje objekta. Osim nekog spremišta za alat...par...
  8. K

    Kukuruz 2020

    Računam da ako ostavim sebi,imao bih 10t zrna/ha pa predao na silos(prodaja zrna).pa da si pokrijem to sa tom prodajom;)
  9. K

    Kukuruz 2020

    Imam ponudu za kupnju kukuruza sa polja za silažu. 3ha površina. Računam 10t/ha zrna prinosa x 0.7kn = 7000kn/ha Da li je to ok,previše,premalo?
  10. K

    Iskustva s alatom

    Te tanke sam koristio,ali kak sam "prejak" za fine stvari kak mi tast veli,otišla brusilica. Veliku nisam uspio uništiti:)
Na vrh