• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. 4

    Zetor

    Ogrlica je na par milimetara od nosača međuzupčanika. Našao sam na katalogu da ipak postoje dvije izvedbe sa i bez sinhrona? Jbg ja baš imam sreće za ovu bez. Baš ću pogledati kaj sve treba mijenjati za promjenu. Na prvu treba sinhrone i vilicu za ukapčanje. Cca 700 do 800 eura???
  2. 4

    Zetor

    Evo par slika jučer nisam mogao staviti. Jel ima tko kakve slike od reverzera sa sinhronizacijom?
  3. 4

    Zetor

    Znam ja kak se to šalta bez da krči, meni uglavnom koji zub preskoči i to je to samo me muči to kaj sam bio siguran da proxime imaju sinhroniziran reverzer, a kad sam skinuo poklopac imam kaj vidjet. Mislim i ovako je dobro, ali da su sinhroni bilo bi poželjno.
  4. 4

    Zetor

    S obzirom da traktor ne koristim pa idem vidjeti zašto reverzer na proximi krči ko da su sinhroni loši, ja skinem poklopac kad sinhrona nema ????? Iskreno ja sam mislio da sve proxime imaju sinhroniziran reverzer.
  5. 4

    Radovi u šumi, izrada drva

    Bolje da oni počiste nego da tako istrune pa se još gamad u njoj koti.
  6. 4

    Zetor

    Uhhh Varaždin mi je bome daleko, ima tu u Rakitju, samo mi je rekao oko 200 eura, dobro uzel bi onda barem 5 komada jer kad naprave kalup onda im nije problem više komada još kad bi nekom složio jedan onda bi to bilo i ok.
  7. 4

    Zetor

    Dali je tko dao raditi gumice za ventil za prednje kočnice na proximi. Ventil je haldex i treba mi Jedna Gumica, a za izradu iste mi hoćeju poprilično novca. Riječ je o ovoj gumici. Ventil je 350 eura, a set za popravak 250. U pravilu radi komada hrđe se ova oštetila i da stavim novi ventil...
  8. 4

    Aparati za zavarivanje ili po domači "švasaparat"

    Evo nakon dugo vremena i muke sa varstrojem i elektrodama konačno odlučio kupiti co2. Stvarno sa tim aparatom može i malo dijete variti. Jedino moram probati kako vari sa elektrodama.
  9. 4

    Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

    Uhh ms400c je očito bila predobra pa sad moraju napravit problem. Mada vjerujem da će to relativno lako riješiti sa kakvim updateom.
  10. 4

    Zetor

    Pašu, samo 45/11 imaju nitne na felgama pa moraju ići zračnice u gume..
Na vrh