• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. M

    IMT 539 i 533

    Pod ovim rade samo pozicija hoces reci da kad prabacis na kratka svjetla zadnja se ugase? Ako je tako onda ti nije dobro spojeno na kontakt bravi jer se ne spajaju zajedno s prednjim pozicijama, zadnja idu ako se dobro sjecam na 15
  2. M

    IMT 539 i 533

    Ma tko je rekao novog IMT-a? JA ne vidim da je itko rekao da kupi novog nego polovnog.
  3. M

    IMT 539 i 533

    citaj bolje, jedni spominju fobije drugi tromboze , znaci da en dobije to treba kupiti space shuttle, on sigurno nije racunao da novi kosta toliko, a za te novce opet nece kupiti nista udobno. Jer tako udobnih nema za neku sicu. Smarate bezveze i odgovorite sta vas je covjek pitao a ne nudti...
  4. M

    IMT 539 i 533

    Nije valjda, nije nitko rekao da je to idealan traktor, ali vecna prica gluposti. Covjek je lijepo pitao za IMT-539 a vi svi mu nudite a kupi neki space shuttle za 100.000 Eura. Cak dotel da se od tog traktora dobivaju fobije i tromboza. Toliko od mene
  5. M

    IMT 539 i 533

    DA ali isto tako se prica da sigurno nece sve sijati zito pa znaci ne treba sve pripremiti najednom, vec u etapama sto je onda malo i lako obradivo s IMT-539, a po udobnosti o kojoj dragi kolega prica o tromboze na venama i ne zna sta je glupost. Daj molim te sta uzeti Ursus 355 jedino je jaci a...
  6. M

    IMT 539 i 533

    Nemoj ti pricati makar sta, radili ljudi s njim i vise zemlje, Moras shvatti da ne mogu svi kupiti claas od 200 KS pa da im bude uzivancija. On da moze kupiti nesto vece bi i pitao koji traktor da uzme, a drugo toliko serete po tom IMT-u a svi ste tu (bar 90 posto) zbog tog traktora. Sad...
  7. M

    IMT 539 i 533

    Cijenu novog ne znam, ali mislim da su oni stari bolji od tih novih. Obrada 15 ha je moguca sa IMT-539, ali tu moras uzeti u obzir da li je to ravnica ili brda neka itd. Da opet uzimam traktor za ovu povrsinu sto sad radim da uzeo bih opet IMT-539.
  8. M

    IMT 539 i 533

    U knjizici pise ovako: "Za gume koje se koriste na IMT-539 (misli se vjerojatno 11.2-28) sipati oko 110 l vode, sto znaci da se ovom mjerom atheziona masa vozila povecava za 220 daN. Ukoliko se punjenje vrsi rastvorom kuhinjske soli povecanje mase iznosi 310 Kg, odnosno 155 kg po jednom kotacu...
  9. M

    Puko BLOK MOTORA

    da ima glavu u komadu ali cepove na bloku ima, na glavi hmmmm ne znam da sam vidio koji.
  10. M

    Puko BLOK MOTORA

    Svi mi kazu da bude procurio, a sad nisam pri parama za novi, ovu zime bude tako a na proljece sve novo. procure i stare gume isto.
  11. M

    Puko BLOK MOTORA

    Ja nemam antifriz samo zato sto je moj hladnjak jos uvijek od traktora original, znaci 20-tak godina, i sad da nasipam antifriz procurio bi. Kad budem hladnjak mijenjao onda cu i staviti antifriz.
  12. M

    IMT 539 i 533

    Da tako se mjeri sirina, meni stoji u knjizici da se tek na 1600 okrece zvijezda kontra, znaci njemu na 1500 samo na vijcima se prebacuje, znaci zvijezda okrenuta kako je ali s druge nosaca na felgi. Neka me netko ispravi ako nisam u pravu
  13. M

    IMT 539 i 533

    Zadnji mogu tek na 1300 kako pise u uputsvu u knjizici, nisam nikad to radio ali to se radi s mijenjanjem polozaja vijaka na zvijezdi (ili okretanjem iste) .
  14. M

    IMT 539 i 533

    Ako mislis na prosirivanja traga kotaca na IMT-539 ide na razmak svakih 100 mm od : Prednji 1200-1800 Zadnji: 1300-1900
  15. M

    IMT 565

    Ako nam mozes reci kakva je to pravilna ugradnja, jer i vidio puno puta da ubrzo procuri traktor opet, nekad za mjesec dana
  16. M

    Problem na IMT 533

    Ako krci, krci alnaser vjerojatno, i nema veze s bravicom i limarijom . Alnaser sredi.
  17. M

    Imt 540

    Ne treba ispustati ulje (pa ono je u karteru) curi ti tu kad traktori radi. Kad to skines normalno je da ce malo curiti jako malo sto se zadrzalo u bregastoj.
  18. M

    Imt 540

    Slazem se s Tinom, 540 i 542 su najneudobniji traktori koji postoje. Ja sam radio s njim puno i znam sta pricam. Taj traktor ne znam za koga je dizajniran, ako se previsok ne stanes unutra a ako si prenizak ne dohvatis gas , volan ti pod bradom. Tako da vise u raspravu ne idem sta s toga tice
  19. M

    IMT 539 i 533

    Nema veze pricaj sta zelis ali ja se drzim toga, najpovoljnija znaci da najbolje odgovara motoru. tako da a ako se dobro sjecam i na satu je to u zelenom. makar je nebitna radna vec sam samo htio cuti da sam u pravu sto se tice vrelista a zakljucak je da nije nize od cca. 105 stupnjeva pa cak i 110
  20. M

    IMT 539 i 533

    Uvjeravate me u temp. vode a pogledajte ovo: http://prntscr.com/4kylxl http://prntscr.com/4kymhs Jel tu pise 90? ili vi vidite bolje?
  21. M

    IMT 539 i 533

    Ja imam IMT-ov prirucnik gdje jasno pise da najpovoljnija temp za motore M33 i M34 je 90 stupnjeva ili ti znas bolje od IMT-a, ja znam na koliko je vreliste vode ali ope nitko nije odgovorio, na koliko stepeni vrije oda u motoru tj IMT-539
  22. M

    IMT 539 i 533

    Pomalo glupo pitanje ali posto imam oko sebe pomalo "blesave" ljude. Recimo brata s kojim vodim zestoku raspravu jer on kaze da kad sat pokazuje temp. motora (vode) od 95 stupnjeva celzijusa da je to vreliste vode i da to jako steti motoru. Ja znam da je najpovoljnija temp 90 jer pise u...
  23. M

    IMT 539 i 533

    Ti mislis jel bi se lakse motao ako ima uteg od pozadi? Ne bi, a jel bi mogao s njim cistiti , da bi, jel ima jedan kod nas i godinama cisti s njime.
  24. M

    Massey Ferguson 3070

    Da li je tko mijenjao lamelu vucnu na tom traktoru? gdje ima za kupiti i kolika joj je cijena?
  25. M

    IMT 539 i 533

    Dobro razmisli o kupovini 12,4-28 jer kako ti je receno iznad bit ce teske traktoru. Ima razlog zasto su stavljane na njih 11.2-28.
Na vrh