• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Dongfeng

    Prodaja trupaca

    Ne radim druze stalno, samo kad mi treba za moje projekte. Od listopadnog drveta samo jasiku i josiku radim stalno za palete
  2. Dongfeng

    Prodaja trupaca

    To sto je taj ponudio je cist kriminal. Da racuna samo prvi komad odprilike u klasu, ostalo u ogrijev je teska pljacka. Hrast se reze(pila) od duzine 100cm pa na dalje +10cm.
  3. Dongfeng

    SLIKE - NEZGODE, LOMOVI...

    To ko je izmislio zemlja mu kosti izbacivala
  4. Dongfeng

    Kalači drva

    Imas kod nas onog Borkovica radi dobre cjepace
  5. Dongfeng

    Vremenske prilike-neprilike

    Na vrijeme, kako rano
  6. Dongfeng

    problem oko mjerenja drva

    Prostorno 1.38m, stvarno drva negdje 1.15m
  7. Dongfeng

    Vremenske prilike-neprilike

    Maloprije citam za noc palo kise sto je prosjecna kolicina kise koja padne za dva mjeseca. Gledao sam u Trusini voda odnijela kompletnu kucu. Prije tri godine sam dovezao krovnu konstrukciju 30m od te kuce. Tece potocic u koritu dubine 2m. I sada mozes zamisliti koja je to kolicina vode kad od...
  8. Dongfeng

    Vremenske prilike-neprilike

    Sad svi govore kao uzrok rudnik, ali nema rudnika kod Komadinova vrela gdje je odnijelo prugu i magistralni put
  9. Dongfeng

    Gnojidba stajskim ili umjetnim gnojivom

    Utovar, dovoz, rasturanje, cijena od 16€ uopste nije velika. Najlakse je uzeti vjestak i razbaciti, a slomiste se kukajuci kako vam je tvrdo zemljiste za obradu.
  10. Dongfeng

    Akumulatori

    Takav isti slucaj imam ja na viljuskaru, danas kupio treci akumulator za tri godine. Prvi put kupio dva neka no name akum i hajd kontam ne valja akum, a taj drugi je evo i dan danas na traktoru i pali kao mina. Drugi bio Topla i on kaput i danas ponovo topla.Sve uradjeno i alnaser i alternator...
Na vrh