• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. M

    Tehničke upute poljoprivrednih strojeva

    Jel ima tko elektro shemu za Massey Ferguson 3070?
  2. M

    Generalka tomosove umo06 kopacice

    vica svaka tebi cast ali ako ne mozes pomoci covjeku ne j.... nije lijepo
  3. M

    Problem na IMT 533

    Ovako napamet tesko ce ti netko reci kvar, traktor rastvai pa vidi, moze biti neki lezaj na pogonskoj osovini posve dolje u mjenjacu. znaci osovina koja tjera pumpu hidraulika
  4. M

    Hladnjak popravak

    Oficir ajde mi pokazi danas nesto original, sta god da se kupi Kina itd. Tako da bolje novi za 800 nego krpanje za 1000
  5. M

    Problem na IMT 533

    Svejedno treba skidati haubu, i sad skinuti rezervar je 15 minuta posla. odmah usput ga se opere i tjeraj dalje
  6. M

    Problem na IMT 533

    Moras skinuti rezervoar, ne mozes ga nikako zamijeniti bez skidanja istog.
  7. M

    Paljenje traktora nakon dužeg vremenja stajanja...

    Po meni vase postove treba brisati! Jeste procitali ime teme? Prema tome ajde vise ohladite s tim vasim prepucavanjima i to jos o autima u temi za traktore
  8. M

    Cirkular za traktor

    Ja bih recimo odabrao prvi, mada sam vidio mu manu, cesto se mora micati. Znaci trebao bi imati ugradenu pokretnu traku da izrezana drva tjera na neku hrpu ili tako negdje. Cini mi se puno sigurniji od drugog
  9. M

    Problem na IMT 533

    za cega sve ima 4 sata, koliko znam ako ima kompresor a nema sat za temp onda ima tri sata, ne znam za sta je 4?
  10. M

    Motor Tomos Automatik

    Sve pregledao i sve ispravno, sastavio i sad kotac kad se motor ugrije malo stane i on radi lagano u leru. Malo baca ulje na auspuh ali to znam da je mjesavina malo jaca, sad cu napraviti slabiju (2.5 posto ) i vjerujem da ce sve biti ok. Moguce da prilikom rastavljnaj sam nesto da tako kazem...
Na vrh