• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. F

    Kukuruz 2025

    Dečki dal' špricati adengom, kukuruz je tek prije dva dana izašao, ali uz mnoštvo (i previše) vlage, sav je žut... Dal će mu adengo još dodatno naškodit s obzirom da je sav nikakav?
  2. F

    Objekti - Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

    Misliš da je dovoljno jako? Ja sam razmišljao možda i 14*16, al' ne znam jel ima potrebe za toliko većim rogovima
  3. F

    Objekti - Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

    Dečki, koji rogovi bi trebali ići na šupu, tj. pravimo halu na jednu vodu, rogovi bi trebali biti 7 m dužine. Krov je lim sa filcom, snijega skoro u zadnje vrijeme pa ništa Kolike dimenzije bi trebali biti rogovi?
  4. F

    Pšenica 2024 - 2026

    Nije herbicid, fungicid je u pitanju
  5. F

    Pšenica 2024 - 2026

    Jel bi bilo pametno uz zaštitu odmah ubaciti i prihranu preko lista?
  6. F

    Pšenica 2024 - 2026

    Kod mene Rwa Obiwan, isti dan prskana druga parcela gdje je Sofru, tamo nema tragova nikakvij
  7. F

    Pšenica 2024 - 2026

    Zašto pšenici bijele listovi? Prskana je sa pallasom, vrhovi kreću bijelkati, tj pobijelili su Bilo je dosta oborina, prihranjena jednom Što učiniti?
  8. F

    Rasipači

    Ako to ravnomjerno baca onda sam ja lud. Što bi vi rekli onda za neke bolje rasipače?
  9. F

    Aparati za zavarivanje ili po domači "švasaparat"

    Posto nisam neki vrhunski majstor, moze dodatno pojašnjenje?
  10. F

    Aparati za zavarivanje ili po domači "švasaparat"

    Dečki kupio sam aparat IpoTools, mig, mma, tig.. Jel zna tko što znači funkcija DIG? Znači kada stavim na elektrodu, ponudi mi opciju dig od 0-10. Koji je to faktor?
Na vrh