• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. Deda Marek

    POLJObirtija

    Deni mu gore škrlak 🤠🤣
  2. Deda Marek

    POLJObirtija

    Tolko ti je teren niži
  3. Deda Marek

    Iskustva s alatom

    9 eura set
  4. Deda Marek

    Iskustva s alatom

    Te sam ostavil nekom drugom. Nisu baš za z ruke
  5. Deda Marek

    Iskustva s alatom

    Bušim po kućama sa svojim alatom :hahah:
  6. Deda Marek

    SMIJEŠNE SLIKE

    Nema ti tu druge ljubavi osim prema lovi
  7. Deda Marek

    SMIJEŠNE SLIKE

    Kaj te bilo sram pitati 🤭
  8. Deda Marek

    POLJObirtija

    Ma vrijedan si ti dečko,moj zorane👍. Ja ti želim da buš mogel do 70,ak ne delati onda bar sexati🤣. Svi mi imamo svoje životne puteve. Vjerujem da većini na ovom forumu nisu laki. Al kaj buš,tak je ,kak je. I nije ti previše nas penzića,previše je mladih lijenčina kojima za posel ruke smetaju...
  9. Deda Marek

    POLJObirtija

    I ako preživiš moždani ko ja?
  10. Deda Marek

    VIC

    Zemi si ju doma
  11. Deda Marek

    POLJObirtija

    Ja sam samo 20 godina vozil distribuciju voća ujutro od 5 pa do 8-9 navećer. Nakon toga 10 satno radno vrijeme,plus noći i noći zimske službe . Ak zbrojiš vure,je imam više staža nego let. Mislim,ak pretvoriš v 8 satno radno vrijeme. Doma sam i pesu sliku ostavil da me ne vgrizne kolko me videl...
  12. Deda Marek

    POLJObirtija

    Čemu se ti čudiš🤔 . Pa imamo samo više ratnih vojnih invalida,nego smo imali boraca u domovinskom ratu. I svi primaju debele mirovine. Imam par vršnjaka koji su već po 20 i više godina u mirovini,a u Pume su došli 96. Tak da razmisli da ima i onih koji su svojim poštenim radom zavrijedili mirovinu.
  13. Deda Marek

    POLJObirtija

    Mi bi za to rekli žemljić. Kruh prelijani z mlijekom i vrhnjem
  14. Deda Marek

    POLJObirtija

    Tebi tu uštedu državni aparat uzima cijeli radni vijek. Ak ispećeš odojka,ja bum odvojil 4 vure da ti pomognem pojesti :hahah:
  15. Deda Marek

    POLJObirtija

    Neozbiljan si za svoje godine :hahah:
  16. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    Ja bi obrnuto 🤭
  17. Deda Marek

    Automobili

    Zato kaj još uvijek ima jako puno nepismenih u prometu
  18. Deda Marek

    Kompresori

    Za svaki slučaj :hahah:
  19. Deda Marek

    Universal - ulja hidraulike, mjenjača i serva

    Kaj ti imaš 2🤔. Bumo pitali gospođu kolko je to gore 🤣
  20. Deda Marek

    Elektricni bicikli, E-bike

    Čemu takve reakcije🤔
  21. Deda Marek

    Elektricni bicikli, E-bike

    Pitanje ti je kao da si i pitao:što mislite o ovom traktoru. Kojem,kakvom nije bitno. Skuliraj se malo
  22. Deda Marek

    POLJObirtija

    Evo detalja https://evarazdin.hr/nasim-krajem/spektakl-1-600-kuna-po-minuti-leta-gutat-ce-motori-mig-ova-na-aeromitingu-u-varazdinu-319162/
  23. Deda Marek

    Šta smo radili danas 2

    Ti peš na ribičiju dok ti hidraulika ode u penziju 🤣
Na vrh