• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Rezultati pretrage

  1. S

    Isplata poticaja

    Samo kad će to isplatiti?
  2. S

    Isplata poticaja

    Jel zna tko kad misle isplatiti za štetu od suše?
  3. S

    Isplata poticaja

    Najavio je ministar i odluke ali ništa od toga. Bit će samo drugi ministar a laži iste.
  4. S

    Isplata poticaja

    Ništa ni jučer ni danas
  5. S

    Isplata poticaja

    Jel itko dobio šta za 2023 pošto su rekli da će sa sutrašnjim danom biti gotova isplata za prošlu godinu?
  6. S

    Isplata poticaja

    Evo kažu za 2023 će isplata završiti 15.10.a avans kreće 16.10.
  7. S

    Isplata poticaja

    Kad si dobio taj mail?
  8. S

    Isplata poticaja

    Jučer sam dobio isplatu mjere 1 za pomoć mlječnom govedarstvu.Kad sam podnosio zahtjev konzultant mi izračunati da trebam dobiti 17000 eu po onome kako su napisali.Ja dobio 6000.Jrl i.a još ovakvih kao ja ili vama paše izračun?
  9. S

    Isplata poticaja

    Ja sam predavao mjera 1 za mjlekarstvo u 5 mj.možda bude i to onda.
  10. S

    Isplata poticaja

    Jel to u sklopu poticaja ili je to neka druga mjera?
  11. S

    Isplata poticaja

    Nema para ali nema ni odluka da vidimo na čemu smo. Zar nitko na ovom forumu nema nekoga u toj agenciji da pita do kad nas misle ovako patiti?
  12. S

    Isplata poticaja

    Jel tko zna šta za leguminoze
  13. S

    Isplata poticaja

    Ja sam nakon 3 tjedna dobio odgovor za leguminoze da su još kontrole.
  14. S

    Isplata poticaja

    Takav odgovor sam i ja dobio za leguminoze
  15. S

    Isplata poticaja

    Na telefone se ne javljaju a ja sam poslao 4 upita na meil i ni na jedan nisam dobio odgovor evo puna 4 tjedna.
  16. S

    Isplata poticaja

    Jel zna tko šta je sa onom mjerom za spas mlječnog govedarstva što smo podnosili zahtjev prije 2 mjeseca?Kad bi to trebalo biti?
  17. S

    Isplata poticaja

    A kome se žalili kad nas nitko ne želi čuti,ja sam isto za žalbu ali kome? Ako šta uspije tko saznati kome se žaliti neka javi.
  18. S

    Isplata poticaja

    016002774 ali nitko se više ne javlja.
  19. S

    Isplata poticaja

    1ooo eu sam za sve dao. I moje su usitnjene ali možeš 1analizu za njivu od 1ha i 9 manjin od 1 ha.To ti objasni ako hoće u agenciji .
  20. S

    Isplata poticaja

    Ja za stajski trebao dobiti 4700 dobio 1036 na upit zašto dobio odgovor zbog monitoringa. Sramota ali mislim da nećemo ni dobiti više jer su se očito pripremili sa takvim nekakvim odgovorima za koje nitko nije znao.
  21. S

    Isplata poticaja

    A meni za stajski nisu isplatili jer su monitoringom utvrdili da nismo unijeli stajski u zemlju.Kako to?
  22. S

    Isplata poticaja

    Ništa za sad
  23. S

    Isplata poticaja

    Ja mislim da samo nema novaca i da se sad izmišljaju razlozi da se ne plati što nas sljedeće.
  24. S

    Isplata poticaja

    Ja sam dobio danas njihov standarni odgovor da su administrativne kontrole u tijeku.Izgleda da oni ni ne čitaju tekst koji šaljemo .
  25. S

    Isplata poticaja

    Evo ja zovem cijelo jutro da saznam zašto sam dobio toliko malo za stajnjak nigdje se nitko ne javlja.Ako tko uspije dobiti kakvu informaciju neka napiše.
Na vrh